Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egészséges köretet...

Milyen egészséges köretet tudtok húshoz, ami nem saláta, paradicsom, uborka, szóval ilyenek? Ami tápláló, és finom.

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle párolt zöldség (saláta, paradisom, uborka nélkül).
2013. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés rizzsel szinte mindenféle zöldséget lehet keverni. zöldborsó, gomba, kukorica, zöldségmixek.

de párolt brokkoli, cukkini, karfiol, angolos zöldbab,..stb. is nagyon finom köretek magában is, vagy esetleg valamilyen könnyű joghurtos mártással leöntve.

2013. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
steak burgonya, héjába sült burgonya , bulgor,
2013. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hercegnő-burgonya, rizi-bizi, májrizottó, de pl. szaftos húshoz finom a kifőzött gombóc is
2013. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köles, gersli - a rízshez hasonló készítési móddal, zelleres krumplisaláta, vagy zelleres krumlipüre, főtt kukorica apróra vágott savanyú uborkával és majonézzel leöntve, ....
2013. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Puliszka.
2013. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár ez nem csak köret, inkább egytálétel, de a legújabb kedvencem. Bemásolom, hátha nektek is tetszeni fog. Mondjuk a páromnak nem jött be, mert fura neki az alma, de ő pasi :D Én értékeltem az új ízvilágot :)


Sült csirke pirított almával és hagymával


Hozzávalók egy étkezéshez:


-15 dkg csirkemellfilé

-15 dkg savanykás alma

-1 fej vöröshagyma

-olaj

-só, bors

-kevés chili paprika


Elkészítés:


Egy teflonedény aljára önts olívaolajat, tedd rá a felkarikázott hagymát, jól párold át, pirítsd meg. Ezután jön a csíkokra vágott csirkemellfilé. Ha már minden oldala fehér, tedd bele a vékonyra szeletelt almát is, és reszelj hozzá egy kis friss chilit.

2013. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A zöldségeket megfogadom, de a rizstől és burgonyától félek. Hús mellé nagyon sokat meg szoktam enni ezekből, de tele van szénhidráttal és keményítővel, meg minden, és úgy olvastam az elég hizlaló, és mivel én minden nap ennék, nem akarok gyorsan gyarapodni miatta.

2013. jan. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!