Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik sok...

Thyl kérdése:

Vannak itt olyanok akik sok cola lightot isznak? Mik a tapasztalataitok? Miért lehet ilyen könnyen rászokni, és egyre többet inni?

Figyelt kérdés
Én sajnos 2 litert is megiszok 1 nap átlagban, és ez nem jó,mert vízhajtó, nyugtalanít kicsit és talán az alvásom is gyengébb emiatt.
2013. jan. 31. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is megiszok vagy két litert, legalább 15 éve, és köszönöm, jól vagyok.

Nekem nem vízhajtó, és aludni is tudok jól, mint a lőttnyúl.

2013. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

A light alacsony cukor tartalmú ezért nem fut össze a nyál a szádban utána! így kiszáradtnak érzed ezért még iszol.

Amúgy semmi bajod nem lesz tőle! ha igen az nem az miatt van csak ráfogják az orvosok mint a dohányosokra! a dohányosnak is bámi baja van egyből azt mondja a doki h szokjon le és no para :)

A koffein miatt nem tudsz rendesen aludni. minden szervezet máshogy emészti meg a koffeint. van kiből 2 óra alatt kiürül 32mg koffein. van kiből viszont 8-10 óra alatt. Úgyanígy van akinek használ a koffein van akinek nem!

De ha nem tudsz tőle aludni akkor inkább szokjál rá valami gyümölcslére vagy másra.

2013. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

"aludni is tudok jól, mint a lőttnyúl."

:DDDDDDDD

2013. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bár nem gyakran, de ha kólázok, akkor light Coca Colát iszok. Nyugtalanítani nem nyugtalanít, aludni is tudok tőle (igaz ritkán fordul elő, hogy az egész üveggel én igyam meg egy nap alatt, ha veszünk, de volt már rá példa, hogy nagyon jól esett, ezért megittam mindet a nap folyamán). A vízhajtás viszont talált. Én ha egy pohárral iszok, akkor a következő egy órán belül legalább háromszor kell mennem pisilni. Ezért vendégségben nem is szoktam inni, inkább valami gyümölcslevet választok. Nem szeretek idegen helyen mosdóba járni, a kólától pedig megállás nélkül szaladgálnom kéne. Szóval ha kólázok, akkor azt itthon teszem, nyugiban. :)
2013. febr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én terhes vagyok és hányás ellen iszom. Előtte nem ittam, de most segít ha ég a gyomrom, ne kérdezzétek miért.


Viszont azt érzem, hogy a fogaimnak nem tesz jót, pedig szedek kálciumot is.

2013. febr. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ritkán iszom, de aki túl sokat iszik belőle, az olvassa el ezt a cikket, mert megdöbbentő(aszpartám van a diétás kólákban):


[link]

2013. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5-ös azt ajánlom inkább a cukros változatát idd, ha fontos a gyermeked egészsége.
2013. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

JAJ!JAJ!


Most mi lesz?


Néha majd olvass egy kis hiteles infot is!

Jelzem, hogy a patika is tele van méreggel, szóval nagy adagban altatót se szedj, meg más gyógyszert sem, mert belehalsz.


[link]

2013. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez a lötyi remek nem csak a fogazat szétmaratásához (sav miatt) hanem pl vesekő kialakulásához is. hajrá!
2013. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a sima Coca Colát iszom, az jobb.
2013. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!