Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Letezik olyan "nasi" ami...

Letezik olyan "nasi" ami elveszi az etvagyadat, de nincs benn szinte semmi kaloria?

Figyelt kérdés
Nem fogyni akarok csak kerdem. Neha jol jonne mert mindig ehes vagyok es nem ehetek folyton !

2013. febr. 7. 15:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Én ilyenkor enyhén cukrozott őrölt fahéjjas túrót eszem.:)
2013. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Rágcsálj ilyenkor pl sárgarépát. nyersen sokáig emészti a gyomor, és később alakul ki az éhségérzet.egészséges és finom is.
2013. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Ma reggel a TV2-ben a Takács Nóra készített banánból és zabpehelyből kis süti korongokat - eszméletlen egyszerű, jól néz ki és majdnem 0-kalóriás.

Keresd vissza a ma reggeli Mokkát!

2013. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Banán, mint 0 kalóriás alapanyag... hát izé...


A nyers zöldségek, répa, zeller, karalábé, vagy pl. a szárított alma remek nasik.

2013. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3-as se a zabpehely, se a banán nem 0 kalóriás, sőt mindkettő bővelkedik kalóriákban... Valószínűleg félreértetted, max. 0gramm cukor van benne.
2013. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy light kólát iszom olyankor, csillapítja a nasi utáni vágyam.
2013. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Víz..


Halál mindegy a kalóriatartalom: a tepertő egy jó sós 'nasi', és mondjuk a közhiedelemmel és a kalóriamániával ellenben nem hizlal.

A zöldségek, de még a gyümölcsök is tekinthetők ilyennek. Olajos magvakból bizonyos mértékkel szintén így lehet enni, bár azokban általában már van egy nem annyira kívánatos keményítőtartalom.

2013. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kösz hogy lepontoztatok, elvégre segíteni akartam

Lehet, hogy félreértettem valamit, elvégre buta férfi vagyok.

Mégegyszer elnézést.

2013. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Puffasztott rizs szeletek
2013. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket,kedvesek vagytok hogy írtok! :) Felpontoztam mindenkit!

Amugy én is azt hallottam hogy a banán nem olyan ártatlan kalórákban..de az a banános süti ettől függetlenül nagyon jól hangzik!!

2013. febr. 7. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!