Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnatok irni nekem finom, de...

Tudnatok irni nekem finom, de fogyokuras recepteket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amit ti szivesen fogyasztotok.
2013. febr. 17. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:

csirkemellfilét félbevágos beleteszek egy szelet sajtot és egy szelet vékony almát majd visszahajtom megfűszerezem és hirtelen olivaolajban megsütöm

hozzá répás rizst párolok és megszórom petrezselyemmel


veszek májat azt lesütöm jó sok hagymával hozzá pedig párolok rizst és csalamádéval megeszem


darálthúst veszek összekeverem előre főzött rizzsel, fűszerekkel, beletütök egy db tojást és ebből a masszából gombócokt formálok sós vízben kifőzöm majd csinálok hozzá petrezselyemből, paradicsomléből és oregánóból egy fűszeres mártást és azzal megeszem

vagy

a a kész husos masszát krumpliba, gombába, cukkininbe, tökbe, paradicsomba töltöm és sütőben alufólia alatt megsütöm tetejére pici kis sajt


zöldséglevesek, akármilyen zöldséget egy alaplében megfőzök, ízlés szerint só, bors ha laktatóbbat szeretnék teszek bele májgombócot


rakottzöldségeket szoktam készíteni


tojásleves is jó finom ecetesen


spenót vagy kelkápsoztafőzeéket szoktam készíteni főtt vagy lágy tojással


pörkölt-hagymát pici olajon megdinsztelem bele kockázok husit(zsírtól megtisztíva) bele egy kis paradicsom, egy kis paprika és vízzel felöntöm és megfőzöm ehhez rizst szoktam készíteni


zabkása

zabpehely+víz pici fahéj felfőzve 3-4percig majd ebbe teszek reszelt almát, citromlevet és még egy kis fahéjat erre öntök pár kanál joghurtot és megeszek, tápláló reggeli:)


pici olajon dinsztelek hagymát 2tojást felütök majd felverem és ráöntöm ha van mexikói zöldkeverék azt is szoktam bele tenni és rántottának megcsinálok, ha kész tányérra szedem kis bors és pirospaprika rá és kész is van hozzá meleg citromos tea


különféle salátátk husival, hallal, tojással, magvakkal


pangasius haliflét sóágyban citromlével megsütöm, rá bors és hozzá rizs

rizshez szoktak keverni konzevr-babot/borsót/gombát/kukoricát

2013. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!