Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan kajákat...

Lola101999 kérdése:

Tudtok mondani olyan kajákat amik nem hízlelnek de megtömnek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 17:05
 1/6 anonim válasza:
54%
Levesek (pl zöldségleves, könnyű húsleves), barna rizs, gyümölcsök, zöldségek nyersen, saláták kevés hússal.
2013. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

csirkemell (persze nem tocsogó zsírban), rák, kagyló, tintahal, halak.


puffasztott rizs v. búza. (ezek ugyan szénhidrátok, de annyira meg van puffasztva, h a sok rágásban, és lassú evésben elfáradsz, jól laksz.) legalább megvan egy kis szénhidrátbevitel is. erre is szükséged van, mert ebből nyersz energiát.


mozarella sajt.


reszelt répa, reszelt alma, csepp citromlével, esetleg édesítővel összemixelve.

2013. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Tojásételek, olajos magvak, rostos ételek.
2013. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Akármelyik kalória-táblázatot megnézed, a belsőségekben szinte semmi szénhidrát, tehát nem hízlalnak. Amikor ezt felfedeztem, akkor főztem kb. 3 kg pacalt (éppen fogyóztam) és bő 2 hétig nem ettem mást. Azóta sem éheztem rá! :))))
2013. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Vagyik rántott máj, resztelt máj, zúza-pörköltek, hasonlók igen jól laktatnak, de nem hízlalnak!

2013. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!
2013. febr. 24. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!