Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A balatonszeletesek direkt...

A balatonszeletesek direkt csalnak? Ez vmi összeesküvés? :D Most komolyan.

Figyelt kérdés
Itt amelyik boltokban beváltanák a nyerős balatonszeleteket balaton bummra,érdekes módon nincs balaton bumm. Állítólag "elfogyott",nade mind?? És csak azokban a boltokban,ahol be kéne váltaniuk a szemeteknek?? Helyette van balatonszelet xl,de az nem olyan finom és nem akkora értékű. A nekem járó balaton bummomat akarom!! Rajta vam a cdomagoláson h olyat kéne adniuk érte. De szentem rájöttek h ìgy jobban megéri. Fogadjunk ápr.15után hirtelen megjelennek a bummok. Mi a véleményetek? Igazam van vagy paranoiás vagyok? Ti nem tapasztaltatok ilyet? Csakmert új áru jött csomó sima balatonnal de egy bumm se jött dzal gyanús.

2013. márc. 12. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.

Hasonló, mint amikor meghirdetnek hatalmas akcióban valami műszaki cikket, aztán akármikor mész 1 db sincs belőle, mert soha nem is volt.

2013. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

lehet. de akkor én máker voltam. kaptam kupont, nyertem balaton szeletet. kinyitottam és azzal meg bummot.

eddig mindig volt bumm. lehet hogy csak tényleg a készletek elfogytak de pár nap és feltöltik

2013. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ez történt,nekem se adtak bummot.Fel fogom őket jelenteni beszéltem az ügyvéddel azt mondta nyerni fogunk,ha kell elmegyek a legfelsőbb bíroságig.Micsoda arcátlanság bummot igérnek és a nyavalyás xl lel akarják kiszurni a szemünket.Ez Magyarország !
2013. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten vettem 5db Balatonszeletet és az 5-ből 4 nyert. Elmentem a boltba és kaptam is 4 Bummot! Szóval én nem tapasztaltam ilyet! :)
2013. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

XD kösz a válaszokat. Oké,pereljünk.:D Szentem is nyerünk.

Hát de pont most fogyott ki a készlet? Érdekes,kaptak új árut,televan sima balatonszelettel az egész kóceráj,de bumm csal ott van ahol nem váltják be. Szétverem a boltokat vahy nemtom xd berontok a.raktárba biztos oda dugták.

2013. márc. 12. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menjünk tüntetni a Kossuth térre.Bummot akarunk táblákkal.Vagy csináljunk forradalmat,minden olyan üzletet ahol nincs bumm felgyújtunk,az üzletvezetőt meg lámpavasra húzzuk.Éljen a bumm.
2013. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Naaa az már túlzás lenne..:D

Na de most komolyan,hát ez elvi kérdés..ha egyszer megígérték akk ne szúrják már ki a szemem a.sima tejcsokis xl szelettel..hátmost..teljesen más a kettő..ízben kb köze nincs hozzá.

Lehet mégis jó ötlet az a tüntetés.

2013. márc. 13. 00:36
 8/9 anonim válasza:
kapok le bummot... a pofádba
2013. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az esetleg nem jutott eszedbe, hogy azért fogyott ki a készlet, mert mindenki odament beváltani? Egyébként arról nem a Nestlé tehet, hogy egyes boltok képtelenek felmérni, hogy mekkora forgalomra számíthatnak és nem rendelnek elég terméket...
2014. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!