Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonald's árak?

McDonald's árak?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy McMorning Chicken, egy nagy kóla és egy nagy krumpli? (Csepeli mekiben)

#McDonald's #burgonya #árlista #McMorning Chicken #Nagy kóla #Mc reggeli #McDonald's árak
2013. ápr. 7. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Az alant lévő topicokban olvasgass, a nagy kóla már megvan: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..
2013. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%
kurv@sokba kerül és kurv@kevés... Akárcsak az összes McMester menü
2013. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régi árakat tudok. A Meki mostanában emelt árakat, szóval lehet, hogy ezeknél a termékeknél is nőt az ár 20ft-tal.


A McChicken 860ft volt, most lehet, hogy 880ft.


A nagy krumpli ára régen 590, most lehet, hogy 610ft.


A nagy üdítő régen 470ft, most lehet, hogy 490ft.


Ha az árakra menüben voltál kíváncsi akkor a régi menü ára 1450ft, most lehet 1470ft.


Nincs olyan, hogy McMorning Chicken! De van McChicken, ha arra gondoltál!?

2013. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. a honlapjukon a Termékek/McReggeli-nél rögtön a második a McMorning Chicken... Nem láttam még én sem olyat csak itt láttam és megtetszett, de árat sajna sehol nem írnak ...
2013. ápr. 8. 00:46
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Jézusom! Ezek a sz@arok tényleg ennyibe kerülnek?!!!


Én utoljára 150 meg 250 forintos fagyit ettem náluk, az tökre megéri, nem hittem volna, hogy azok a ratyi szendvicsek ilyen drágák.... (Na a Burger se sokkal különb....)

2013. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
holnap reggel mész a csepeli mekibe? én is ott leszek 10 körül, találkozhatnánk :DD
2013. ápr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ja már látom! Akkor ez valami új cucc lehet a reggeliknél, az árát nem tudom!
2013. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!