Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pannónia...

Mi a véleményetek a pannónia sajtról?

Figyelt kérdés
szerintem az egyik legfinomabb csak az árával van bajom :)

2013. ápr. 10. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem !! Probáld ki egyszer ,hogy a panonnia sajtbol csinálsz rántott sajtot : Baromi finom !!!

igen sajnos drága ...

2013. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Jó drága,mint minden,ami finom kb :D De azért néha belefér nekem. Még az ementálit szeretem nagyon,nekem ezek az édeskés,nagy lyukú sjatok jönnek be igazán
2013. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az egyik legfinomabb magyar sajt. Anno Emmentáli néven gyártották, de jogvédelem miatt nem lehetett e néven forgalmazni.Akkor lett a neve Pannónia, de ez is már jó régen volt.

Nagyon szeretem jó magam is, de az ára miatt sajnos nem sokszor tudom megvenni.

2013. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, édeskés. A legfőbb erénye a számomra, hogy laktózmentes, és ehetem.. A Spárban sokszor akciózik, olyankor l8oo szokott lenni. Ilyenkor veszek egy kilót, és lereszelem nagy lyukú reszelőn, picit összekeverem liszttel, hogy ne ragadjon össze, és lefagyasztom. Most is van vagy fél kiló benn. Mindenre jó, melegszendvicsre, milánóira , sajtos tésztára, rakottasokra. A liszttől szórható marad.
2013. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt vétek lereszelni , az ára miatt is , meg az íze sem lesz olyan jó , mint eredetileg .

De lehet , hogy ki fogom próbálni .

2013. ápr. 26. 16:27
 6/17 anonim ***** válasza:
Épp ma vettem egy darabot, nagyon szeretem. 1900 volt kilója, de hát csak egy 20 dekányit vettem. inkább ebből eszem egy kisebb szeletkét, mint a már ehetetlen gumiállagú, íztelen trappistából.
2013. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen , én mostanában nem is láttam sehol egy normális trappistát .

Én a szeletelt változatot veszem mostanában , 399ft a sparban .

Csak kevés :(

2013. ápr. 26. 17:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc sajtom, Lidl-ben sokszor leárzzák, akkor szoktam venni, jó a szeletelt is, de még jobban a szeretem a tömbben árultat, mintha erősebb íze lenne.
2013. máj. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
imádom! legjobb sajt a karaván mellett:)
2013. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Nagyon finom! Nagyon jó minőség.
2013. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!