Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Adjatok ötletet, mit főzzek...

Adjatok ötletet, mit főzzek ma ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Még a konyhába bemenni sincs kedvem,olyan meleg van...

2013. jún. 20. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne főzz.

Egyetek valamilyen zöldségtálat.

2013. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%
Főtt ételre minden nap szüksége van a szervezetnek.Főzz egy kis főzeléket,mondjuk sárgaborsó bab stb.Csinálj hozzá könnyüt,mondjuk süssél fel hozzá pár szelet párizsit olajban.
2013. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
zöld saláta grillezett sajt
2013. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó hideg meggyleves vagy cseresznyeleves.

Mákosguba vaniliafagyival, túrógombóc hideg tejföllel, zöldborsófőzelék fasírtta, tökfőzelék pörkölttel, paradicsomleves, lecsó, saláták főtt tojással, resztelt máj főtt krumplival, ubisalival, krumplistészta hideg koviubival, tojásos nokedli friss ecetes salátával.

2013. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hideg meggyleves a hűtőben, tegnap főztem, mára.

Pár virslit főzök még, és kész. Hőségriadóban bekapcsolni valami főzőalkalmatosságot? Na, azt már nem!

2013. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy jó kis lecsót dobtam össze. :)
2013. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyasmit főzz, ami egyrészt készen van kb. fél óra alatt, másrészt nem szükséges, hogy a konyhában fogyasszátok el, nyugodtan be lehet vinni a szobába is. Ha lehet, akkor valami savanyú, savanykás, vagy előhűtött kaja legyen.


Én tegnap főztem paradicsomos káposztát, még mára is van belőle.

Az egyik szomszédomban savanyú krumplileves, resztelt máj.

Másik szomszédban zöldbab leves túrós tészta, de lehet sajtos is, vagy éppen tojásos tészta is.

Ha van a hűtődben valami panírozott, akkor összedobsz mellé egy tökfőzeléket, vagy zöldborsó főzeléket, hasonlót.

2013. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hideg citromos leves, másodiknak is valami könnyűt, mondjuk vajban párolt zöldségeket sült lazaccal vagy valamilyen szárnyashússal:)
2013. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
második, ez azért eléggé túlzás, hogy minden nap szükség van főtt kajára.. pl. vannak nyers kaján élők, azok egyáltalán nem eszenk főtt kaját, mégis el vannak valahgoy...
2013. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!