Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reggelire jó mondjuk egy...

Reggelire jó mondjuk egy csokis-banános turmix?

Figyelt kérdés

Általában, vagyis szinte soha nem reggelizem. Normál alkatom van, de tudom ez akkor sem egészséges, így picit változtatnék ezen..

Mivel reggel nincs étvágyam, így rra gondoltam valami turmix jó lenne.

Ha pl egy pár kocka csokit, tejbe beledobálok, meg másfél banánt felkarikázok és beteszem, majd összeturmixolom, az is jó?

Ha bármi reggeli ötletetek van írhatjátok, de ilyen szendvicset vagy ilyesmit nem tudok reggelente legyűrni. valami könyyű kéne.


2013. szept. 23. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább vegyél zabpelyhet apró szeműt. de ha letudod darálni, az a legjobb. na azt rakd tejbe a banánnal, kis édesítő, -mondjuk stivia vagy eritritol, mert az természetes, mondjuk drágább is-, és utána turmixold.
2013. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, és ha mindenképpen csokisat akarsz, akkor inkább natúr kakaóport vegyél, és azt tegyél a banán mellé. ha a zabpelyhet nem szereted, akkor kihagyhatod. de az jót tesz az emésztésnek, meg egyébként is.
2013. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy tőle a hasad, jól laksz vele, és nem számolod a kalóriákat, akkor jó.
2013. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, egyáltalán nem feltétel az hogy reggelit egyél, sőt. Egy pohár víz azért tényleg jó a napkezdéshez, de az tévhit hogy bőséges reggelit kellene enni. Délelőtt ehetsz csupán gyümölcsöt, akár reggelire is, de persze ha ebédre főtt ételt eszel akkor érdemes fél órával előtte nyerset enni (pl salátát vagy gyümölcsöt), hogy hirtelen ne terheld le a gyomrod. Szóval egyáltalán nem kötelező a reggeli. Magadnak tapasztald ki hogy a legjobb, ugyanis mindenki másképp működik, nincs egyforma recept, de azért a víz az hasznos. Ja és a zöld turmixnak nézz utána. AZ a lényege hogy 60%-ban vmilyen gyümölcs, 40%-ban pedig zöldek, ez nagyon nagy energiát as, ráadásul a gyors regenerációban is segít. Ja és a banános turmix is jó lehet alkalomadtán.
2013. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ezeken kívül még a kásák is jók, gyömbéres-zabpelyhes, rizses, stb stb. Ezek amúgy is jók a nap bármely szakában, főleg ha valaki már tudatos és figyel a testére, egészségére, vagy súlyára.
2013. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Szerintem se muszáj a reggeli, és ha mondhatok ilyet, ne szénhidrátra akarj mindenképp rászokni. Ilyen értelemben, a csokis-banános turmix nekem óborzalom. inkább üres tej. Darabka sajta. Zabphely? Ha már szénhidrát..

Én 25 éves koromig nem nagyon reggeliztem, csak teát ittam. Semmi bajom nem volt tőle.

2013. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!