Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig étkezhetek ilyen...

Mennyi ideig étkezhetek ilyen egyhangúan egészségügyi következmények nélkül?

Figyelt kérdés

Se időm, se pénzem. Nagyon spórolnom kell, hogy tudjam fizetni a lakást - anyukámékkal nem jövünk ki, ezért költöztem el. Már egy hónapja azt csinálom, hogy hét elején veszek egy 250 grammos margarint, ami 109 ft, és naponta veszek 3 zsemlét, 3x13, azaz 40 ft. Így egy héten kijöttem kevesebb, mint 400 ft-ból, 1400 ft/hó.


Január közepétől, azaz a félév végétől tudok munkát vállalni a suli mellett. Addig szerintetek kihúzom így? Egyhangú, szörnyen le fogok fogyni (pedig most sem vagyok egy birkózó alkat), de nem nagyon látok más megoldást... vagy nem tudom, valami javaslat?


Köszi, hogy elolvastál :)


2013. szept. 28. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
istenem... bűntudatom van, hogy kínait ebédeltem.
2013. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jaj, ne legyen :) utólag is jó étvágyat :)
2013. szept. 28. 14:54
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Időnként mindenképpen iktass be egy almát, vagy valamit, ha mást nem, egy lilahagymát, hogy egyél zöldséget is, mert így nagyon le fogsz gyengülni egy idő után.


Ha meg nekiállsz betegeskedni, ágynak dőlsz, sokkal többet veszítesz anyagilag, mintha vennél némi zöldséget időnként.

2013. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt a probléma nem az egyoldalú táplálkozás, hanem a kevés táplálék. Persze az egyoldalú táplálkozásból is adódhatnak gondjaid, kihullanak a fogaid, megbetegszel, stb., stb. De igazából ez annyira kevés kalória egy napra, hogy szerintem a januárt már csak a kórházban éred utol. Nem tudom milyen magas vagy hány kiló és fiú vagy lány, de ez a kalória mennyiség biztosan nem elég ahhoz hogy talpon maradj pár hétnél tovább. Legyengül a szervezeted, lefogysz, megbetegszel, szédülsz, aztán elájulsz. Erre gondolok.


Valójában kicsit kételkedem a kérésed valódiságában, mert szerintem ha tényleg ezt csinálod egy hónapja, nem bírnál mozogni, iskolába járni, tanulni, stb. Talán ágyban fekve kihúztad volna. De borzasztóan fájna a fejed és szédülnél, kába lennél.


Szóval nekem ez kicsit sántít. :) De mindenesetre ezt gyorsan hagyd abba, mert könnyen kórházba kerülhetsz.

2013. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ja és a javaslatom: a piacokon, nagy áruházakban kidobálják az ételeket amiknek lejárt a szavijuk. Azokból próbálj meg szerezni. Elkérni, vagy megkeresni a lerakodóhelyüket.


A csövik ettől jóval több pénzt költenek naponta kajára, még mielőtt valaki azzal jönne, hogy de hát ő nem is csöves, miért egyen a kukából.

2013. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Nos ezt én is írhattam volna...A napi kajám este 3 zsömi meg egy pohár édesítőszeres forró tea, van mikor még vajat sem teszek rá! A lényeg,egy jó másfél éve van így, de a fogyáson kívül( 174cm-50kg) semmi bajom, egyenlőre...
2013. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt találtam. Nem biztos, hogy érvényben van még, de ha ez nem is, akkor biztosan találsz még ilyen lehetőséget egy kis utána járással. Viszont nem tudom hol laksz, Budapesten könnyebb a helyzet. Lehet, hogy nem szívesen állsz be majd a csövesekkel egy sorba, de pár hónap múlva ez nem hiszem, hogy érdekelni fog.

Steve Jobs-nak van egy híres interjúja, amikor egy diplomaosztón beszél, amiben elmondja, hogy mikor abbahagyta a főiskolát és nem volt pénze, akkor hetente egyszer átgyalogolt a fél városon, hogy ingyen ételt szerezzen.

2013. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez az az interjú. :)

2013. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát, egyenlőre még semmi bajom, 5 kilót fogytam, az igaz. Remélem fogaim csak nem hullanak ki...
2013. szept. 28. 18:19
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy a barátaid tudnak erről? Nem segítenek??
2013. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!