Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A konzerv macska kaja alkalmas...

A konzerv macska kaja alkalmas emberi fogyasztásra?

Figyelt kérdés
a drágábbik kategoriákból
2009. nov. 29. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem alkalmas, mert nem erre a célra gyártották.

De az embernek sem lesz tőle semmi baja, már ha valakinek erre támad gusztusa.

2009. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam már rá, hogy meg kéne kóstolni, de az utolsó pillanatban eddig még meggondoltam. Monnyuk a nyugdíjas macskája nem is mindig a legjobbat kapja.
2009. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem alkalmas, de ha megnézed egy extra, drága macskáknak készített zöldséges meg csoda tudja még, milyen, húspástétom összetevőinek arányát és pl. egy emberi fogyasztásra szánt parizerét, akkor gyanítom, a macskakajával jobban jársz.

Beteg viszont nem lesz tőle senki, ha egyszer megkóstolja.

2009. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tutujka válasza:
100%
Az unokatesóm régebben sportolt, és Ő mondta, hogy ette egy időben, mert tele volt proteinnel.
2009. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem alkalmas,de làttam a biradoban rögen hogy egy kislànyt napokra bezàrt az anyja a lakàsba,és ugy élte tul hogy a földön talàlhato macskaeledelt fogyasztotta!
2009. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Akasztanivaló az, aki ilyet tesz a a gyerekével.
2009. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Emberi fogyasztásra nem alkalmas, de bajod nem lesz tőle. Lehet most sokan bolondnak néznek engem, de én megkóstoltam a konzervet, hát nincsen olyan jó íze..
2009. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Hát láttam olyan hajléktalant aki kutyakonzerven élt.Olcsón...Semmi baja nem lett tőle.
2009. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tutujka válasza:
100%

Miért néznénk bolondnak?

Egyébként az emberi kíváéncsiság sok mindenre rá vesz bennünket.

Nem elítélendő amit tettél, ha nagyon mozgatná a fantáziám Én is megkóstolnám.

Én anno a banán habfürdőt nyeltem le, mert azt hittem olyan az íze, mint az illata.

Hát nem....

2009. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik olyan guszta, hogy pl. nokedlivel megkostólnám. A száraz macska kaját már megkostóltam, semmi bajom nem lett.
2009. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!