Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon egészségtelen, ha...

Nagyon egészségtelen, ha gyakran eszek mirelit kaját?

Figyelt kérdés
Nincs időm rendesen főzni, csak ritkán szoktam, ezért gyakran veszek valami fagyasztottat. Ennek hosszú távon lehet valamilyen rossz következménye?
2014. jan. 15. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ mit. Ha sült krumpli csibefasírttal, akkor nyilván igen; ha zöldségkeverék, akkor nem.
2014. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy mirelit nem gond, de a félkész, vagy készétel, az igen, akár friss, fagyasztott vagy konzerv.
2014. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
nem egészséges semmilyen mirelit étel, nem lesz tőle bajod, de nincs benne annyi vitamin, inkább törekedj arra, hogy friss élelmiszert vásárol, félkész, készételek kimondottan egészségtelenek, mert tele vannak mesterséges adalékanyagokkal.
2014. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Semmi bajod nem lesz tőle.
2014. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti, de mondjuk egy mirelit zöldségkeverék mitől lesz félkész? csak le van fagyasztva a zöldség, nincs benne semmi egyéb.
2014. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván nem egyenértékű a friss alapanyagokból készült kajákkal, de nem egészségtelen.

a " mirelitet" nem mostanában találták fel, és soha nem mutatták még ki káros hatását.

2014. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat:)

Sült krumplit meg fagyasztott fasírtot szoktam venni, vagy ilyen panírozott húsokat. Azokból próbálok kevesebbet enni, mert némelyiknek elég műanyagíze van.

2014. jan. 15. 21:17
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
A mirelit zöldségkeverék általában nem félkész, csak összevontam a válaszomban a két kérdést. A mirelit zöldséggel kapcsolatban annyit, hogy a legtöbb zöldséget ha lefagyasztod egy ehetetlen összeesett valami lesz, akkor nem nehéz kitalálni, hogy valamilyen módon kezelik ezeket a mirelit zöldségeket, ha valakit ez nem zavar egye nyugodtan, van olyan, akinek viszont nem nagy fáradtság megnézni a zöldséges pultot.
2014. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Pont a fagyasztástól esik össze, mást nem csinálnak vele.
2014. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele,kedves kerdezo. Torekedj az egeszsegesebb valtozatokra,nezd meg az osszetevoket a fasirtoknal es husfalatoknal foleg.
2014. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!