Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Beraktam a hűtőbe kibontva...

Beraktam a hűtőbe kibontva egy konzervhalat, így teljesen büdös lett az egész hűtőben. Nincs időm leengedni és kimosni, mivel tudnám elnyomni a szagot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szódabikarbónát tegyél be egy tálban, az beszívja a szagokat.
2014. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az első írja... Én annyi különbséggel csinálom, hogy mosószódás vizes szivaccsal áttörlöm az egész belső részét a hűtőnek.
2014. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy ecetes szivacsot beteszel a hűtőbe éjszakára, az is beszívja a nemkívánt szagokat.Kicsit ecetszag lesz, de halszag az nem.
2014. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Én tudom! Jártam már igy! Neylon harisnya zokniba kell tenni egy husz deka macska almot, és egy kis tálkában nem látható helyre a hütőbe helyezni. Néha egy kicsit meg lehet gyurkászni, átmozgatni. Nekünk nincs macskánk, ugyhogy kértünk egy macskás baráttól egy negyed kilót. Cipőkbe is ezt tesszük.
2014. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ecetes vízzel mosd át a hűtőt, és tegyél be egy tálkába egy marék sót 1-2 citrom karikával, egy másik tálkába szódabikarbónát, szépen felszívják a szagokat, 1 nap után cseréld.
2014. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Thetsz tálba ecetet, citromlevet, szódabikarbónát, vagy őröltkávét. Mind segíteni fog.
2014. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
a halnak nincs is büdös szaga....
2014. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!