Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy tudok könnyen olcsón...

Hogy tudok könnyen olcsón lefogyni 5-6 kilót?

Figyelt kérdés
Nekem nem az számít hogy minél hamarabb (kb. 1-2,hónap)hanem hogy tartós legyen, a hasamból és a combomból szeretnék le adni . (hülye válaszokat nem kérek) előre is köszi.
2014. máj. 26. 15:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezt el felejtettem fiú vagyok.
2014. máj. 26. 15:55
 2/3 anonim válasza:

Mennyire vagy elszánt? Minden fogyókúra ezen múlik. Plusz persze azon, mennyi a felesleged. Ha van kedved, kipróbálhatod a max planck diétát ( [link] viszont ha ezt elkezdted, szigorúan be kell tartanod. Én megcsináltam (igaz, én szeretek enni, alig bírtam ki...), és nagyon olcsón jött ki a bevásárlás, mivel alig eszel valamit :D.

Ezután/helyett pedig a futás. Egy normális, kényelmes futócipő kell hozzá, semmi más. Ha minden másnap futsz, mondjuk min. harminc percet (meg csinálsz pár fekvőtámaszt/felülést/akármit) vagy 1 hónap alatt még lehet több is lemegy. Én szeretem még az ugrálókötelezést, amihez a max. ezer forintos kötélen kívül semmire sincs szükséged, de a fiúk ezt annyira nem preferálják... :)

Mindemellett, soha nem fogsz lefogyni, ha nagyon egészségtelenül eszel. Ha úgy 80%-ban kiiktatod a fehérlisztet és a fehércukrot (péksüti, kenyér, rendes sütik, nasik...), és xilittel (nyírfacukorral) süttök otthon, normális kenyeret veszel (190ft/kg helyett mondjuk 250-300 szerintem nem sok extra) amellett hogy fogsz, rengeteg későbbi betegséget megelőzöl, még jobb kedved is lesz.

És persze napi min. 2 liter folyadék.

Remélem, segítettem, és hogy elhatároztad magad, hogy új életmódba kezdj, ami tényleg csak egy kis odafigyelést kíván. :)

2014. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Femina.hu... OKé. Két hét alatt ne akarj leadni 6 kilót, a normális fogyási idő az fél-egy kiló egy héten. Nekem egy nagyon egyszerű tippem van, hagyd el a pék termékeket. Semmi lisztes cucc. 2 hónapja hagytam fel a liszttel, 8 kiló mínusz. Úgyhogy ezt tartsd be, hogy nem eszel lisztet, meglepően nem fog nehezedre esni. Könnyen lejön róla a szervezet.
2014. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!