Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Harcosok étrendjét elkezdem...

Harcosok étrendjét elkezdem nyáron, felmerült bennem néhány kérdés! Tapasztaltabbak válaszolnátok, nekem? 16/L

Figyelt kérdés

1.) Hétfő kedd szerdán, fegyencedzést végzek, a köztük levő napokon pedig futok! Fegyencedzés és futás előtt, egyek valamilyen jó minőségű szénhidrátot vagy ez a két 'edzéshez' nem szükséges ennem előtte?

2.) Tanuló vagyok, a következő tanítási év nagyon számít nekem hogy jól sikerüljön! Nem leszek hátrányban ezzel az étrenddel? Olvastam, hogy energikusabb leszek napközben de azért még is. Kicsit félek tőle, hogy az 'esti lakoma' után is tudnék még tanulni?

Hozzá nem értők, vagy csak simán rosszindulatú emberek kérem ne írjanak!l


2014. jún. 15. 21:03
 1/2 egybaba ***** válasza:

Először is nem kellene mindenféle hülyeségnek bedőlni ...

Első lépés - az azonos izomcsoportok a 2 naponta történő edzéstől fejlődnek legjobban és nem a három napig ezt csinálom másik 3 napig azt ...

Második - egy erős leterhelő testépítés megfelelő elenőrzés nélkül az izmaidat fejlesztheti, de az izületeidnek ha nincs ideje hozzászokni a terheléshez egy életre tönkrevághatod magad.

3 - étkezni nem edzés előtt kell hanem rendszeresen és folyamatosan. Edzés előtt 2 órával semmit ne egyél. Edzés előtt 1 órán belül meg semmit ne is igyál. Ellenkező esetben olyan fájdalamid lesznek amire biztosan nem vágysz. pl edzés előtt 1 órán belül ha megiszol egy liter rostos ivólevet azt nem fogod tudni kipisilni hanem kiizzadod, de ne mnormális hanem extrém fájdalmas méregtelenítő stressz izzadással.

Ha valóban erősödni szeretnél ne olvass összevissza mindent. Próbálj keresni egy szakértőt - edzőt, vagy mesteredzőt, netán diplomás Kung-Fu oktatót (ne verekedni tanitó csihipuhisat) , egy akupunktúra , gyógynövéyn, gyógytorna szakdiplomás mestert.

2014. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egesz biztos h egy 16 eves lanynak nem tesz jot ez.


De h a kerdesedre is feleljek, a harcosok ettendje ha mukodik is, edzes elott mindenkeppen kell enned szenhidratot. Ures gyomorral ne edz. Marmint ne kozvetlenul elotte, de egyel. Ha csak este eszel, ahogy mondja, akkor masnap delutan nem fogsz tudni fegyenc edzeni vagy futni, mert elajulsz.


A tanulat szerintem nem befolyasolja. Ha hulye vagy, ugy maradsz. Ha meg okos es szorgalmas akkor megtanulod az anyagot.

2014. jún. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!