Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Maci csoki, Kajla, Kroki...

Maci csoki, Kajla, Kroki csokoládé stb - emlékeztek még? ^^ Lehet még valahol kapni Africana csokit vagy Nestlé csokoládét? Illetve más egyéb régebbi "retro" csokikat?

Figyelt kérdés

Africana - pár évvel ezelőtt még lehetett kapni, talán még ma sem annyira reménytelen

[link]


Nestlé - [link]

kb. 12 éve ettem utoljára :( de olyan fimom :)


Kókuszos:

[link]


Jaj de imádtam! :) talán a 90-es évek elején ettem utoljára


A jó öreg Maci csoki:

[link]


Kajla csoki, a kutyás nugát:

[link]

na, ez nem volt annyira jó...


Kroki csoki - de finom volt :)))

[link]


Mi történt ezekkel? Miért vonták ki a forgalomból ezeket a csokikat?

Americanát még lehet kapni, de nekem az Africana jobban ízlett :P annyira jó lenne piros Nestlét találni valamelyik boltban... vagy Africanát. ezekben még bízom, a Maci csoki és a Kókustos sajnos eléggé reménytelennek látszik :(

Kérem, ha valaki meg tudná mondani valamelyik "retró" csoki lelőhelyét, legyen szíves írni ide :) köszönöm előre is :)



2010. jan. 5. 00:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

További csokik:


[link]

Sport szelet - szerencsére a mai napig kapható :))) és remélem, még nagyon-nagyon sokáig

viszont az Express "vonatos" csoki eltűnt a süllyesztőben... :(


Kedvenc csoki:

[link]


nem éppen ez volt a kedvencem, de jó volt ez is :)


Anasztázia csokira emlékeztek? A 90-es évek közepéről. Anasztázia rajzfilm ihlette. A hercegnő volt a csokipapíron.

2010. jan. 5. 00:26
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a négercsókért voltam odáig! :D De ma már másabb az íze. De lehet holnap szétnézek, most megkívántam. :D
2010. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem voltam nagy csoki fan, talán inkább jót tett volna nekem:DD Egyébként meg külföldi csokikon szocializálódtam, ez van:)
2010. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne érezni megint ezeket az ízeket. Africana de jó volt az!! Jó lenne csinálnának egy retro kiadást a nagy kedvencekből :))))
2010. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És a Harlekin? Azóta sem kóstoltam hasonlót! Mmmm
2010. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
tényleg, de jó is lenne újra enni ezekből... :)))
2010. jan. 5. 21:28
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
africana.. összefutott a számban a nyál.
2010. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Látott vki mostanában vhol Africanát?
2010. jan. 5. 23:25
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tutira nincs sehol, azóta sem láttam. Már nem gyártják az afrikánát sem. Egyetlen maradt a Tibi, no meg a boci is, csak a boci szerintem szarabb lett. Tibi még mindig finom.

Amúgy a Kjla az nagyon hülye ízesítésű volt ám! Citromos-nugáros szelet! Most már tudom hogy miért nem szerettem.

Én sajna egyik nugátos vagy mogyoróst sem szerettem, mert földimogyiból voltak, nem a kerek mogyoróból.(előbbi volt az olcsóbb)Aztán volt bea csoki, meg töltöttek, ilyen gysoros gyümölcsös fondant- nal töltöttek. Meg a gumi-cumi, meg a váras csokik!! Képzeljétek olyant láttam egy boltban. Sümegi vár, meg gyulai vár.. stb. Ugyanaz a csomagolás, íz már kissé kevésbé. Meg egy euros boltban láttam ugyanezt a fajtát, csak nem várakkal hanem állatokkal, betűkkel.

Melódis csoki is volt, 13 Ft-éert, azt most újra csinálják 190-ért. Adjunk be petíciót, hogy gyártsák újra a retro csokikat!

2010. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyártják az Africanát.Pedig mien fincsii volt(L)
2010. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!