Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Eszi/ette valaki a Gastroyal...

Eszi/ette valaki a Gastroyal ételeit? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz, kb. ugyanolyan mint a többi rendelős. A leveseik nekem nem annyira jöttek be (teletáléhoz képest például), de ha fogyózol akkor sok mindenből választhatsz.
2010. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igazából a héten mi is elkezdtük enni (munkahelyen), és nekem egészen bejön, bár a házikoszt még mindig jobb - igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy kinek mi a véleménye róla - nem fogyózok
2010. jan. 12. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem rossz,de ahogy irtad is a házi kosztnál nincs jobb/finomabb és olcsóbb is..,én pl. mindig itthonról viszek kaját a melóhelyre!Nem tudom Te hogy vagy vele de én ezektől a rendeléses kajáktól nem laktam jól soha..,épp annyi,hogy ne haljak éhen munkaidő végéig!:D Ebből a szempontból is jobb a hazai koszt,mert az legalább tisztes adag:)
2010. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igazából nekem elég az adag, mert nem vagyok nagyétkű, és amúgy is hétközben egyedül vagyok itthon, nem mindig főznék magamra, meg persze ha főzni akarok, 4-5 körül fel kell kelnem, h 7-re melóba érjek, és ha már nem főzök, úgyis meg kéne vennem a kaját, ezért döntöttem én is emellett igazából! Hétvégén főzök, mert akkor itthon van a párom is, ő a nagyétkű, neki biztosan nem lenne elég ez a kaja :D
2010. jan. 12. 21:15
 5/16 anonim válasza:
57%

Szerintem jó és finom is! Jó pár hete tőlük rendelek már.

És az árak is korrektek.

2010. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
76%
Elmondom, hogy Édesanyám akart odamenni dolgozni, és 2 nap után el kellett jönnie mert az a konyhának nevezett valami, olyan szinten gusztustalan volt hogy az nem igaz. Ha leesik a kaja a földre (ami tele van egérszarral) azt visszateszik a kajába, a romlott kaját, húst olyan természetességgel használják mintha aznap hozták volna. A dobozba amibe az ételt rakják hullik a dolgozók haja, mert baromira nem törődnek vele hogy kilóg a sapka alól. Hát ezek után csak annyit mondok hogy jó étvágyat kívánok, ehhez a sz.rhoz
2010. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem rossz,de a jokerfood is ugyanaz,a menü is,csak kevesebből lehet választani,viszont ételenként átlag egy százassal olcsóbb.

és ugyanazzal a jelszoval beléphetsz az oldalukra mint a gastroyalnál.(és ugyanaz hozza ki)

2010. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21:13-as vagyok,tehát leányzó vagy,azért elég neked ez a kajamenniység!Én is úgyszintén mint a párod nagyétkü srác vagyok,ezért nem elég nekem az az adag,amit rendelni lehet.A nők általában beérik madáradagokkal is,ezt tapasztalom a melóhelyen is:D
2010. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Mi 2 éven át rendeltünk tőlük, indulásukkor nagyon finom főztjük volt...

Aztán szép lassan annyira leromlott az ételek minősége, hogy kénytelen voltam más céghez átmenni!

A krumpli köretek folyamatosan félig-főttek, félig nyersek voltak, az ételektől hasfájást kaptunk...


Utána több ebédfutárt próbáltunk, majd végül a Teletál-nál kötöttünk ki, innen már 3 éve rendelünk ebédeket, az egész családom szerint kifogástalan!!!


2008. karácsonykor újra megpróbáltuk a Gastroyal-t, hátha javult a minőség, hát eszméletlenül pocsék kajákat kaptunk... Soha annyi ennivalót nem dobtam még ki, mint akkor!


Na, azóta leírtam a Gastroyal-t, többet nem rendelek tőlük. :-P


A TELETÁL szállít minőségi ételeket és az A&J!!! :D

2010. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

JOKERFOOD???... 8-o


Jaj, ne!!!... Életemben olyan pocsék kaját még nem ettem... Ahhoz képest még az iskolai menza is isteni manna!


Amúgy mitől is lenne jó, ha a legolcsóbb, vagyis a legolcsóbb hozzávalókból készül???... Naná, hogy olcsón csak sz@rt tudnak beletenni (silány alapanyagból nem lehet jó ennivalót főzni)...


Szóval a "legolcsóbb" árak már jelzésértékűek, hogy az ennivaló is pocsék lesz.

2010. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!