Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A piritós kenyér hízlal?...

Kicsike25 kérdése:

A piritós kenyér hízlal? Mennyire alkalmas fogyasztani, ha fogyókúrázni szeretnénk? Melyek azok az ételek amelyek könnyen emészthetőek, éppen ezért lehet őket fogyókúra alatt enni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hízlal, főleg a fehér verzió. Tiszta szénhidrát.


Amit tanácsos enni: fehér, sovány húsok - szárnyasok, hal, zsírszegény sajtok és tejtermékek, egészséges, hidegen préselt többszörösen telítetlen olajok (szőlőmagolaj, tökmagolaj, szezámmagolaj, jó olívaolaj, stb.), gyümölcsök és zöldségek minden mennyiségben.


Kerüld a fehér kenyeret és a tésztaféléket.


Pár tipp: amihez tészta kell, sokszor másból is megolható. Pl. lasagne vagy hasonló vékony cukkini, padlizsán vagy répacsíkokból tészta helyett.

2014. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a sóval? Inkább sótlan ételeket javasolt fogyasztani?
2014. aug. 8. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Mértékkel sózd az ételt. A teljesen sótlan étel éppolyan káros, mint a túlsózott. De ne használd a normál konyhasót. Patikában is lehet kapni tiszta sót, vagy vegyél himalájait, vagy tengeri sót. Lehet, hogy ez az én külön fóbiám, de sose veszek magyar csomagolásút még ezekből se...
2014. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem vagyunk egyformák,de én piritóskenyérrel fogyókúráztam. mindent ettem mértékkel,de ha éhes voltam piríróskenyeret,vajjal,felvágottal.paradicsommal és sok ásványvizet 6 hónap alatt 13 kilót fogytam.
2014. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha minimális izomvesztéssel szeretnél zsírt égetni, akkor nem jó. Ha csak kisebb testsúlyt szeretnél, és az is jó ha izomból fogysz, akkor jó a pirítós is. A súlyod végül is bármilyen étrend mellett csökkenhet, de a testösszetételed az ami számít.
2014. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggelire ehetsz max. 60 g nagy rozsliszttartalmú kenyeret (vékony szelet), de sokkal többet nem nagyon. A pirítós (hasonlóan csekély mennyiségben) azért jó, mert csak az termel mucuózus nyálat, az pedig kell az emésztéshez. A pirítós és a sima kenyér kalóriatartalma között nincs érdemi különbség.
2018. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Te mit ennél az izomvesztés minimalizálása érdekében (csirke-rizs nem ér)+vegetáriánus vagyok.
2018. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!