Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Anyósom betette a legjobb...

Anyósom betette a legjobb késemet a mosogatógépbe, többszöri kérés ellenére is, és most ragad a nyele. Annyi neki vagy lehet még vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az erösen függ attól, hogy miböl van a nyele.


(OFF: Mellékesen a "legjobb" kést nem hagyja az ember szanaszét - hogy az anyós utána a mosogatógépbe tegye - , hanem használat után azonnal elmossa és a helyére teszi)


A legtöbb esetben rendbe lehet hozni valamilyen módszerrel, de ez az anyagától függ.

2014. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gömbicica ***** válasza:
8%

szerintem kuka.

most gonoszkodhatnék: add neki karácsonyi ajándéknak :)

-én utálom alapból mosogatógépet-

undorodok az olyan pohártól,ami szinte csikorog az öblitő esetleges maradékától(

nekem az tuti, amit kézzel elmostam,)

2014. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

gömbicica: miért lenne kuka - elég pazarló természetre vall, ha mindjárt kidobsz mindent!!!! Egyáltalán nem mindegy, milyen késröl van szó, a legtöbb esetben rendbe lehet hozni megfelelö módszerrel.


A mosogatógép meg akkor jó, ha rendesen használják, amennyiben rendesen van beállítva, nem "csikorog" semmi, és senki nem veszi észre, hogy géppel lett mosogatva az edény.


Szóval ne írj hülyeségeket.

2014. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Hát, az anyósba még beleállíthatod, mielőtt kidobnád.
2014. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gömbicica ***** válasza:
0%

ragadoskesselmeg dolgozzonaki akar.

megjegyzem, hogy forró viz nem is érhetné az igazi jó késeket. nekem hentes mondta, és elhiszem.

fenének kell minden marhaságot megvenni?

gondolom valami divatszinekben pompázó kés((((((

bocsánat,hogy "maradi" vagyok.

PAZARLÓNAK NEM HINNÉM MAGAM.

ééééés!!!!

lesztek majd T

2014. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gömbicica ***** válasza:
0%

szóval lesztek Ti is (ha fiatok van) imádott anyósok.

majd jusson eszetekbe.:-D

nekem az anyósom még akkor sem tett odébb egy kanalat sem,mikor szigoruan!!!!ágybanfekvő beteg voltam, kicsi gyerekem volt, férjem dolgozott.

nem ragoznám:-(

2014. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Nézd! Ha az a kés tényleg olyan szuper, akkor se a nyelén van a hangsúly, hanem a pengéjén. Aminek valljuk be tényleg nem tesz jót a forró víz.

Vidd el egy késeshez, aki feltehetően tud új nyelet tenni rá. A nyél nem drága, a késnek a pengéjét kell megfizetni.


Off: annak aki szerint az öblítőmaradványtól csikorog vagy mit csinál az edény a mosogatógép után.

Ha a te edényeid kézi mosogatás után nem adnak olyan hangot, és nem olyan a tapintásuk, akkor sajna nem tiszták.

A teljesen zsírmentes tiszta felület érzése az amiről te beszélsz, nem az öblítő maradékától.

Lehetsz akármilyen zseni háziasszony, sose fogsz tudni 90 fokos vízbe elmosogatni, ami valljuk be jobban oldja a zsírt bármelyik mosogatószernél.

2014. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Egészen pontosan erről a késről van szó:

[link]

Lehet, hogy valakinek nem nagy dolog, de a napokban néztem, hogy 2500-3000 körül van ugyanez a boltban, és azért ennyi plusz kiadás nem annyira mindegy :(

Anyóssal meg nem tudtam mit tenni, mert nálunk voltak 10 napig, és én a nagy részében itthon sem voltam, mert dolgoznom kellett, és ő tett-vett meg főzőcskézett a konyhában.

2014. szept. 11. 07:42
 9/12 anonim ***** válasza:

PRóbáld meg a kést oivaolaba leáztatni egy-két napra, sok esetben a müanyag ettöl rendbejön.


Esetleg írj a gyártónak/forgalmazónak, ahonnan vetted, és ott kérj segítséget.

2014. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanilyen kesem van 2. Az egyiknek néha ragad a nyele,a másiknak sose. En cif surolokremmel szoktam a szivacs dorzsis oldalával megsurolni. Nekem ez bevált.
2014. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!