Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A ti kedvenc ételeteket más...

A ti kedvenc ételeteket más is szereti a családotokban, ill. szerintetek melyik a jobb ha van egy étel ami abszolút a kedvencetek és mindenki szereti a családban vagy az ha azt csak ti szeretitek és más hozzá sem nyúl?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen az, ha más is szereti.
2014. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak ételek amit mindenki szeret, és vannak ételek amiket csak én szeretek, és vannak ételek amit a család imád, de én semmi pénzért nem enném meg. Nyilván az a jó ha mindenki szereti ugyanazt az ételt, mert akkor nem kell három felé főzni.
2014. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Nemigen szoktam olyan ételt főzni, különösen, ha komplikált, amit CSAK én szeretek.

Az ilyeneket vendéglőben vagy vendégségben eszem inkább, ha valahol jól készítik.

De ha pl. csak egy rántottát kell más anyagokkal "összecsapni", azt elkészítem kinek-kinek a saját ízlése szerint, az nem nagy dolog.

2014. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!