Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan szeszes...

Tudnátok mondani olyan szeszes italt amelyből van 0,2 literes?

Figyelt kérdés
tudom, kicsit furcsa kérdés, de barátnőmnek születésnapjára akarok egy csokrot csináltatni, és a közepébe az italt. Én a vodkára gondoltam, de sajnos azt már nem szereti, ezért szeretnék segítséget kérni, hogy valami jó italt tudnátok javasolni, amit nem nehéz beszerezni? (mivel kis városban lakok nem sok lehetőség van)És csak azért 0,2-esre lenne szükségem mert a csokrot csak úgy tudják megcsinálni

2014. szept. 22. 20:22
 1/4 Agytörzsi Prof. válasza:
Létezik ilyenből többféle pezsgő, és bor is.
2014. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenbol van. De h nalatok mit lehet kapni, azt nem tudjuk..


De ha a bnod nem alkoholista, akkor eleg furcsa parositas a virag es a feles. Miert nem teszel bele egy pluss macit vagy ekszert?

2014. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Unikum, Jägermeister, asszem St. Hubertus-ból is van ilyen kiszerelés.
2015. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Oh most nézem egy éves kérdés akkor biztos Megoldódott már :D
2015. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!