Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Legjobb és legrosszabb étel,...

Legjobb és legrosszabb étel, amit valaha ettél?

Figyelt kérdés
Konkrétan is leírhatjátok, hogy pl nagymamám sütije vagy csirkepörkölt, amit egy balatonfüredi kajáldában ettem, stb.

2014. okt. 30. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: halászlé! Imádom!

Legrosszabb: padlizsánkrém, amivel egy vendégségben kínáltak meg. Borzalmas volt az ízestése. Aztán volt még ránott padlizsán, amit itthon nagyon szeretek, de ott rajta hagyták a héját, és nagyon keserű volt a padlizsán, ehetetlen.

2014. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%

A legjobb azt nem tudom sokk van

Legrosszabb:máj borzalmas szerintem

2014. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb: egy vidéki étteremben halászlé.

Legrosszabb: egy rendezvényen egészben sült hal, amiben kb. 5x annyi volt a szálka, mint a hús.

2014. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Legjobb: sok - rengeteg - van.

Legrosszabb: menzás sárgaborsó, vagy barátnőm anyjának a brokkolikrémlevese

2014. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
91%
A legrosszabb egy sült szalonna volt, ami szinte szénné volt égve. És sok olyan volt amire azt mondhatnám hogy a legjobb.
2014. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb mindenkinek mama főztje. Én viszont egy dologtól undorodom amit a világ összes pénzéért se kóstolnám meg az a pacal és a kacsaleves. Minden mást szeretek,megeszek de ettől a kettőtől most is rosszul vagyok
2016. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: Tiramisu...imádom :D

Legrosszabb: Tudom hogy ez nem étel de erdélyben valami kávé...na az valami ihatatlanul szar. De kajából asszem a kórházi krumplifőzelék :/

2016. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Legrosszabb:Zöldségkrémlevesen

Legjobb:sok van (pl.gyümileves mindenféle gyümivel)

2016. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!