Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Evett már valaki tökfagylaltot...

Evett már valaki tökfagylaltot? Ha kóstoltál már tökfagylaltot, akkor hogy ízlett?

Figyelt kérdés

Anno halloween alkalmából jutott eszembe a tökfagylalt. Itt Magyarországon kóstolt már valaki tökfagylaltot? Milyen az ízvilága? Ha ettél már tökfagylaltot, akkor ízlett-e?


Magyarországon melyik fagylaltozókban és/vagy cukrászdákban lehet – lehetőleg gombócos – tökfagylaltot vásárolni? Magyarországon mennyire elterjedt a fagylaltozókban és cukrászdákban a tökfagylalt?



#Halloween #tök #cukrászda #Mindenszentek #édesség #fagylalt #fagyizó #tökfagylalt #halloween-i édesség #halloween étel
2014. nov. 26. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

1.) Okt.31 régen volt,akkor volt Halloween.

2.) Nem, nem kóstoltam. Sőt, zöldségből készült fagyit se kóstoltam még egyáltalán.

3.) Szerintem nem ízlene

4.)Még sehol nem láttam.

5.) Szerintem egyáltalán nem elterjedt.


6.)Egyáltalán honnan jutott ez most eszedbe?

2014. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy jó recept hozzá:

[link]

Nagyon finom édességeket lehet különben tökből készíteni, Amerikában ugye népszerű a tökpite, Magyarországon pedig a töklekvár. Tökfagylalttal még fagyizóban nem találkoztam, de a fenti receptet megéri kipróbálni!

2014. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tegnap 23:32!

1) Attól még, hogy rég volt halloween eszembe juthatott akkor a tökfagylalt. Nem véletlenül biggyesztettem oda a mondatom elejére az "anno" szót.

6) Eszembe jutott egy internetes cikk kapcsán a halloween. A halloween kapcsán pedig eszembe jutott, hogy anno október 31-én halloween napján a tökfagyira gondoltam. Ez alapján tettem fel tegnap a kérdésemet. Baj?

2014. nov. 27. 15:43
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 08:31

Köszönöm. Majd kipróbálom.

2014. nov. 27. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hü, de jó ötlet, megyek már is megkóstolom.
2014. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit szokatlan. Nem hiszem, hogy sokakat elragattatna.

Igaz, nem rétesnekvaló tökböl készítettem, meg nem süttem hanem zukorszirupban föztem.

2014. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már ettem. Fagyizóban dolgoztam, nálunk mindig lehet kapni ősszel, amikor szezonja van a töknek.

Elég merész, nem mindegyik vendégnek jött be. Annyira nekem se, de én a sütőtököt alapból inkább sósan szeretem, szóval az én véleményem annyira nem mérvadó.

Mi amaretto keksszel adtuk, ami jól passzol hozzá.

Ha már nem aktuális a kérdés, akkor bocsi ;)

2015. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!