Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 13 hónapos gyereknek lehet...

Sterka kérdése:

13 hónapos gyereknek lehet adni Riska banános tejet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Miért pont ezt? nekem ez annyira mű dolognak jön!
2015. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Összetevők

Tej (90%), Fruktóz-glükóz szörp, Banán készítmény 5% (banán 46% [koncentrátumból], cukor, ívóvíz, glükóz-fruktóz szörp, sűrítőanyagok: módosított kukoricakeményítő, pektin; színezék: lutein, aroma, savanyúságot szabályozó anyagok: nátrium citrátok, citromsav), Zsírtartalom: 1,5% (m/m)"


Lehetni lehet, belehalni nem fog. Szüksége viszont nincs rá én a sajátomnak biztosan nem adnék. Minek kellene ilyen korán cukros-zsíros-tartósítószeres vackokkal tömni szegény gyerkőcöt?

2015. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Semmilyen tejet nem iszik, a tápszert sem ette/itta se kanállal se pohárból se cumisüvegből. Ezt megkóstolta, meg akarta volna inni, ha hagyom.

Csak anyatejet ivott/evett, azóta semmi. Adnék neki mást minden bio dolgot az összes tápot kipróbáltam. Semmi. Ezért. Nem könnyű. Köszönöm a választ. Valahol erre számítottam de az embert ilyenkor n zavarják a kritikus megjegyzések.

2015. márc. 6. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megpróbálnál neki valami hasonlót készíteni? Tej, banán, pici cukor, esetleg méz? Hátha az ízlene? Kakaó sem tetszik neki?
2015. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma akarok venni banánt, tejet. A banánt imádja. Kipróbálom cukor nélkül. Hátha. Ha n megy akkor cukorral. Nem érzékeny a tejre, beteg se volt még, jól eszik, szinte magától. Édességet is fanyalogva eszi ha kóstolja. Tejet amúgy sose ittam én se. Se kakaó és társai. Tejbegrízt ő megeszi. Csak így tudom biztosítani a tejet neki.
2015. márc. 7. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Tejet amúgy sose ittam én se.


Neki azért megpróbáltad a natúr tejet? csak azért kérdezem, mert nekem is van olyan gyerekem, aki a tejet szereti, de pl. a kakaót nem issza. Vagy ha ritkán mégis, akkor sem a boltit, hanem nekem kell főznöm kakaóporból. Van viszont, amelyik csak a kakaót issza.

2015. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze megpróbáltam ezeket. A banános tejet vigyorogva rám fújta. Végülis nem dől össze a világ.
2015. márc. 8. 10:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Kefír esetleg?

Sajnálom, hogy nem itta meg a banános tejet. De legalább a tejbegrízt szereti!

2015. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!