Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha a kávéfőz...

Mi történik akkor ha a kávéfőzőbe víz helyet pálinkát rakok és a kávétartóba pedig rendesen kávét?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 22:05
 1/7 mongoloid válasza:
77%
próbáld ki,biztos megbolondulsz töle de egy próbát megér.
2015. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon rossz, savanyú kávéd lesz. Én egyszer véletlenül fehérborral főztem kávét, ihatatlan lett.
2015. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol gőzétől berúgsz, mire lefő. Ne gyújts rá közben, mert robbanhat is! Monnyuk ha gázon főzöd, akkor mindegy.
2015. márc. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Schonherzben viszkis eszpresszo volt a meno. Hat, elegge be lehet tole allni.
2015. márc. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég könnyen felrobbanhat.


Ha azért csinálnád, hogy jobban berúgj, akkor hasztalan. A kávéba önts piát. Persze önmagában a kávé koffein tartalma nem sokat ad hozzá magához a piához amit hozzáöntesz..

2015. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ami először elpárolog belőle az pont az alkohol lesz, míg az átmegy addig lesz valami extrém erős nettó alkoholos kávés cucc, utána meg csak valami fura ízű cucc a visszamaradt víztől.
2015. márc. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek
2015. márc. 12. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!