Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom levenni a...

Miért nem tudom levenni a smoothie maker poharát?

Figyelt kérdés
Minden fizikai erőnket bevetettük, de a poharat nem lehet lecsavarni róla egyszerűen, nem mozdul. Miért lehet ez? Használtan vettük, de ők le tudták csavarni.

2015. máj. 15. 01:35
 1/1 anonim ***** válasza:

ezt találtam neked:



Kedves Fórumozók akinek még nem ment el a kedve a Smoothi Makertől azoknak elmondom mi volt a probléma. Én is rendeltem egyet és tény, hogy szomszéd fiatal embert kellett áthivni levenni a poharat elsőre aki meg is jegyezte, hogy ez nem lesz a legkedveseb háztartási eszköz. Én is ugy gondoltam ezek után, hogy ez bányászt is mellékelhettek volna hozzá aki leveszi a poharat. Majd másnap a tv előtt ülve megtekintettem a használati utmutató hátulját ahol is fel van tüntetve, hogy mielőtt használatba veszed előtte vajjal, vagy étolajjal vékonyan be kell keni a pohár szélét. Azóta én minden alkalommal egy lehelet étolajat kenek rá és pik pak lehet le és felszerelni a poharat. Működik mint az álom és nálunk minden reggel ezzel kezdődik. Elkészitem a reggeli gyümölcslevet és lehet menni dolgozni tele energiával. Tehát akinek még nem ment el a kedve tőle próbálja ki. Én már lassan fél éve használom. Igaz a WS teleshoptól rendeltem. Remélem segitettem és akinek van ilyen készüléke kipróbálja a fentebb irtakat.

2015. máj. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!