Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszab étel...

Mi volt a legrosszab étel amit valaha ettél? Megkostolnád-e mégegyszer?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 19:18
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
71%
Sóska, az óvodában ettem olyat először és nagyon rossz volt....azóta nem ettem sóskát, és nem is merem megkóstolni.
2015. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Neked Csak Garage válasza:
77%
Nekem a hal. Soha tobbe nem eszek halat es eddig se ettem kiveve mikor megkostoltam. Ugyanigy vagyok a gombaval is.
2015. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A sok paprika közé keveredett egy nagyon erős paprika. Megkóstolása csak fogászati érzéstelenítés után ajánlott.
2015. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Töltöttkáposzta. Alapból szeretem, de ez olyan pocsék volt hogy nagyon. Ilyen fura szaga volt, keserű, kormos íz..

Megkóstolni ezt a változatot soha többé nem akarom

2015. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kelt bukta paprikás rántással töltve. Borzalmas volt.
2015. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Sparban vettem céklás salátaöntetport. Gondoltam kipróbálom, akciós volt. Még a színe is borzalmas volt, nem csak az íze. Sose hánytam kajától. Na attól igen. Soha többet nem veszek ilyet.
2015. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

Pacal :)

Nálunk nem szokás, soha nem készített édesanyám így nem is nagyon tudtam mi is az.

Az egyik legjobb barátommal voltunk kirándulni és mivel közel lakott meglátogattuk a nagypapáját. Nagyon kedves volt a bácsi és mivel délidő volt megkínált minket a specialitásával amit "messze földön emlegetnek" a környezetében, olyan jól készíti. Hát asztalhoz ültünk és nekikészültünk az evésnek. Jött a pacal. Keveset mertem, hisz nem ismertem az ételt. Amikor megkóstoltam, háááát, pokol. Nem volt pofám nem megenni, hát legyűrtem, valahogy. Aztán később megtudtam mit is ettem :D Na azóta a nevétől is felfordul a gyomrom. :)

2015. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A káposztás tészta :-) Már a szagától is rámjön a hányinger. brrr.
2015. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Juhtúrós sztrapacska... Nem fogom megkóstolni, hacsak nem zárnak be hetekre valahova és éheztetnek :D
2015. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
több is volt, amikre emlékszem: tengeri herkentyűk, káposztástészta, májgombóc, pacal
2015. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!