Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, segítséget...

Fogyni szeretnék, segítséget akarok kérni tőletek, milyen ételeket egyek/ehetek?

Figyelt kérdés
Gluténérzékeny vagyok(+egy epekő is segít) és nem igazán tudom,h mit kéne ennem.Pár egyszerű/olcsó/különleges hozzávaló nélküli (tehát,könnyen beszerezhető) receptet szeretnék kérni.

2015. jún. 29. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

AZT eszel, amit akarsz és amit bírsz, semmi különleges étrendre nincs szükség!


A kalóriabázis.hu-ra jelentkezz be, ott ki tudod számolni, hogy neked mennyi kaloriára van szükséged a fogyáshoz. Az oldal kiszámolja emellett a napi ch-fehérje-zsírszükségletedet is, ezért a napi kajaösszetételed is normális lesz, ha betartod.

A kalóriaszámolás mellett bármit ehetsz, csak nem mindenböl egyforma mennyiséget. Ha úgy állítod össze a napi adagodat, hoyg közben nem vagy komondottan éhes, akkor nem csinálhatsz sok mindent rosszul.


Az ajánlott oldalon a fórumrészben rengetegen vannak, akik egy-egy aktuális kérdésnél is segítenek, meg egyébként is lelkileg is támogatnak.

2015. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogyashoz az etkezesunkon kivul, az eletmodunkon sem art valtoztatni. Az a lenyeg, hogy kaloriaminuszban legyel a nap vegere, azaz tobb kaloriat egess el egy nap, mint amennyit kajaval beviszel. Persze ezt a hatast az etelek lekorlatozasaval is elerheted, de azt inkabb ehezesnek hivjak es az nem tul egeszseges. Meg egy lehetoseg van, hogy elkezdesz sportolni es ezaltal tobb kaloriat felhasznalni, mint amennyit alapbol elhasznalsz. Vigyazz! Ha sportolsz, ertheto modon ehesebb is leszel. Erre oda kell figyelni.
2015. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Ha csak párszáz kilokalóriával eszünk kevesebbet, az még nem éhezés. S kevesen mozognak olyan sokat, hogy az ételmennyiséget ne kelljen csökkenteni. Attól még a mozgás remek ötlet, alapvetően egyetértek :) Hogy éhesebb lesz-e tőle az ember, az emberfüggő, rám pont elentétesen hat a mozgás, akkor is, ha ebben nincs sok logika.


Kérdező, az epediétához nem értek (bonyolult dolgok ezek, mert az epének igazából ürülnie kéne, amihez rendes mennyiségű zsírt kell enni, de egy beteg epehólyagnál az fáj. a pangó, besűrűsödő epe pedig epeköveket képezhet, kb. ennyit tudok az egész témáról), a gluténérzékenység világos, azzal nincs is gond, szerintem amúgyis jó kihagyni a glutént.

Rengetegféleképpen ehetsz akkor is, ha fogyni akarsz, még a fentiekkel együtt is, abban biztos vagyok.

2015. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!