Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zablisztröl vélemények,...

Zablisztröl vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 12:19
 1/2 anonim válasza:
Én szeretem, sütikbe sokkal finomabb, mert édeskés ízű, és így cukor sem kell bele annyi. Rántást, habarást is szoktam vele, sokkal kevesebb kell, mert jobban sűrít és nem ad semmilyen pluszt ízt az ételnek. Viszont a teljes kiőrlésű zabliszt számomra keserű.
2015. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom, sok nincs, mert nem szeretem a zab ízét.. De érdekes módon mással keverve bejön, sajna mire erre rájöttem, már alig ettem efféle szénhidrátbombákat.

A zab-szezám tojásos kenyerek, sós sütik szerintem igen finomak (legalábbis amiket én eddig készítettem). Az olajos magvak és keményítők kombinációja elég vonzó számomra, egyesítik a két oldal előnyeit, épp csak túl szénhidrátos lesz számomra az eredmény, de ez másokat nem kell, hogy érdekeljen.

2015. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!