Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legundorí...

Szerintetek melyik a legundorítóbb, legrosszabb étel? és melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

szerintem legrosszabb,legundondoritobb :kocsonya,pacal,körömpörkölt,máj,babfőzelék,borsó főzelék,finomfőzelék,és minden féle pörkölt


szerintem a legjobb: mindenféle krémleves,rántott zöldségek,lecsó,tojásleves,


2015. júl. 16. 23:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jah és én a legjobbak közé sorolnám még a halászlét és a harcsapörköltet:)
2015. júl. 16. 23:59
 2/16 anonim válasza:
96%

A legrosszabb nekem: tokfozelek, pacal.


A legjobb nekem: lángos, grillezett hal, grillezett csirkemell :)

2015. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
64%
Ez kb olyan kérdés, hogy melyik a kedvenc színed... Hány éves vagy? 10? Csak hogy nyugodtan tudj aludni, amiket te a legrosszabbnak tartasz, szerintem azok a legjobbak. Főleg a köröm és mindenféle pörkölt.
2015. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mandula95 válasza:
95%

Nekem a legundorítóbb a tökfőzelék, meg a krumplis és a káposztás tészta. Ezektől olyan szinten undorodom, hogy már a szaguktól rám jön az öklendezés.. :D

A legjobb kaja a pizza, a lasagne és a rakott csirkemell :)

2015. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Legrosszabb: máj, kocsonya, pacal, lecsó, tökfőzelék.. most így ennyi jut eszembe.


Legjobb: Hmm.. nem is tudom.. saláták, sült húsok, szeretem a gyors kajákat is de nem nagy mennyiségben, palócleves, gyümölcsleves.. van több is de most ennyi :D

2015. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

A legundorítóbb étel amivel egyszer megkínáltak a 100 napos tojás. Szerintem te neked fogalmad sincs az undorító ételekről. Amiket felsoroltál nem undorítóak, csak nem szereted. Én sem szeretem a pacalt, vagy a tojáslevest de nem tartom undorítónak.

De a 100 napos tojás na azt még én is undorítónak tartom.

Szerencsére nem kellett ennem belőle, mert már a látványától öklendeztem..

csak egy kép róla.


[link]

2015. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
háát én ha megérzem a kocsonya szagát hányok vagy a pacal,körömpörkölt szagát
2015. júl. 17. 00:27
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

A máj pedig igen jó, főleg a kacsáé és a libáé. De hát ízlések és pofonok.

A borsófőzelék trükkös, mert én nagyon szeretem a borsót, de ha nincs a főzelékben pirospaprika, akkor nem enném meg.

A lecsót gyerekkoromban utáltam, ma már szeretem, csak szinte semmi paprika ne legyen benne, cukkini viszont igen s tojás is.


Amit nem ennék meg: a legtöbb hús, különösen a csirke, de igen különösen a csirkemell. Anyám jól készítette, megértem, ha valaki szereti, de attól még én meg nem eszem. De minden száraz húst kerülök, a csirkecomb jól elkészítve évi egyszer elmegy rokonlátogatáskor (persze jó sok hozzáadott zsírral).


Olyan, hogy undorít, nincs (mármint én nem találkoztam olyannal. pacalt sem láttam közelről soha. nattót ettem, az teljesen korrekt, de semmi különös). Amit nem szeretek, azon is érzem, ha jól van elkészítve, csak nekem nem tetszik. Ez kicsit szürreális :)


Minden étel rossz nekem, amiben sok cukor van. S az étrendem egy csomót kizár, de a cukrosaknak már a receptjétől kiráz a hideg...

2015. júl. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, Nincs itt egy kis ellentmondás? Mindenféle pörkölt undorító, a harcsapöri meg a legjobbak közt???
2015. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy ami pl csirke,marha,
2015. júl. 17. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!