Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legundorí...

Szerintetek melyik a legundorítóbb, legrosszabb étel? és melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

szerintem legrosszabb,legundondoritobb :kocsonya,pacal,körömpörkölt,máj,babfőzelék,borsó főzelék,finomfőzelék,és minden féle pörkölt


szerintem a legjobb: mindenféle krémleves,rántott zöldségek,lecsó,tojásleves,


2015. júl. 16. 23:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

legrosszabb: bab, borsó, tök - főzelék, spenót, sóska, stb. és a disznó pörkölt


legjobb: gyros, töltött káposzta :3 rakott krumpli

2015. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Legunrodítóbb: bármi ami kinéz a tányérból

Legjobbat mondani nem tudok, de ha már választani kell, akkor az olyan ételek ami főételnek meg desszertnek is beillenek (pl. palacsinta, túrógombóc, rizskoch... )

2015. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Nincs undorito kaja, csak finnyas ember ... de akar milyen finnyas is valaki, ha nagyon-nagyon ehes, akkor meg a korabban undoritonak gondolt kajat is megeszi.
2015. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Számomra a leggusztustalanabb a tipikus olcsó, egészségtelen menzakaja gyerekkoromból: diós, mákos, krumplis, káposztás tészta, mindenféle főzelék (kivéve a krumplifőzeléket,az az egyetlen, amit szeretek:), kocsonya, zsíros pörköltek (a normálisan elkészítettel nincs gond), zsíros kenyér, kelkáposzta és ilyesmik...


A legfinomabb szerintem pl. a sushi, a vargányás ételek (főleg olaszos tészták), zöldséges lasagne sok-sok besamellel, a kecskesajt friss gyümölcsökkel. Ja és a tükörtojás lágyan, hogy mártogatni lehessen a sárgáját !

2015. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Legrosszabb nekem: Kapor nagyon utálom megfájdul a fejem tőle, kocsonya, pacal, kakashere, zúza, lecsó főleg a főtt szétaszott paprikától amitől minden kajában kb hányhatnékom van, padlizsán.


Furcsa, hogy gyerekként kb mindent megettem pl galamb húst zúza pörköltet, hagymásvért, disznó fület és nagyon szerettem, de akkor nem tudatosult rendesen bennem, hogy mik is ezek pontosan.


Egy vicces dolog, egyszer mamámnál voltam főzött húslevest. Én nagyba eszem kiszedek valamit hát ez zúza eszt megeszem. Ráharapok mondom mi ez a szar ez nem zúza, nézem úristen ez kakas here. Kimentem eldobtam a pics@ba, pár óra múlva megjött a család eszik a levest mamám meg keresi, hogy volt ebbe valahol egy kakas here :P .


Kaják amiket itt sokan felsoroltak hogy undorító/rossz kaja és én imádom: Máj, sóskafőzelék, főzelékek ha jól csinálják és édes, mindenféle tészták diós mákos krumplis tészta. A menzakajákat imádtam néha volt undorítóság azt senki nem ette meg.



Amúgy valóban egy lecsó vagy pacal főzelék isteni eledel egyes kultúrák étkezéséhez viszonyítva. Pl gröllandi specialitás az egy fóka bőrébe belevarrnak döglött sirályokat olyan pár hónapra hagyják a napon aszalódni madj kész is a finomság, a riporterek pl gázállarcban tudták megközelíeni. Itt van cikk róla

[link]

2015. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hal,kelbimbó
2020. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!