Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 450 kalória reggelire nem túl...

450 kalória reggelire nem túl sok?

Figyelt kérdés
Két pirítós, lilahagyma és olívabogyó összevágva, két tojással összekeverve, zsiradék nélkül megsütve gofri sütőben.

2015. szept. 18. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem, ha azt nézed, hogy az ebéd kb. 7-8-900 kalória lesz, (attól függ mit eszel persze), aztán még vacsi is 400 kalória kb.

Így összesen 1750 kaloria kb egy napra. Ha azt nézed ennyit minimum be ekll vinned a szervezetedbe, tehát nem sok.

De ha napközben csipegetsz édességet, úgy több lesz, de az se baj. Normális ez a 450 szerintem. Nekem is így kellene mert mostanság 1 kifli, 1 kefir..vagy pár gyümölcs a reggelim...

2015. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sok. Sőt lehet kevés is.
2015. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, hány kcal a kalóriaigényed s azt hogyan viszed be.

2000 kcal is OK lehet reggelire, ha valaki főleg akkor eszik vagy pl. aznap lefut 100 km-t... S akkor is fontos, hogy mennyit eszik még aznap...

Nekem a reggelim 0 kcal, az ebédem 1000-1500 kcal, a vacsorám párszáz kcal, teljesen OK, fogyáskor is, csak mozogjak mellé egy kicsit. S én egy nem izmos, alacsony nő vagyok...

A párom 65 kilós és 1200 kcal reggelit igényel, különben összeesne ebédig (előtte lenyomja a 8 óra könnyű fizikai munkáját és 16 km biciklizést). Hogy fogy vagy hízik, az leginkább az ebédje és vacsorája méretén múlik, normál mozgásmennyiség mellett.


A reggeli kcal mennyisége annyira nem mond önmagában semmit.

2015. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!