Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani félelmetes,...

Tudnátok mondani félelmetes, de finom ételeket?

Figyelt kérdés

Helloweenra készülök félelmetes ételekkel vagy italokkal , mint: Vér, ami valójában bor.

Linkeket is küldhetek, vagy el is küldhetek recepteket...



2015. szept. 23. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
2015. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Népszerű a boszorkányujj, ujj alakú sütemény, körömként mandulával :) Kreatívabbak szerintem egy kis dzsemet is tehetnek rá vérként ;)


A vér és a bor nem szokott hasonlítani, a vér sűrűbb és tipikusan nem bordó, hanem piros, amíg folyik.


Én bizonyára pók alakú valamit is kreálnék. Eddig még csak olívabogyóból raktam ki pókokat, de persze csokiból is lehet keksz tetején... Ha pedig tudsz csinálni vagy venni félgomb alakú bonbont potrohnak, akkor még hatásosabb, hangsúlyozottan 3d-s a pók.

2015. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek a tésztájából übercuki pókokat lehet csinálni, ha nem fonod, hanem buci alakban töltöd, aztán raksz hozzá fejet meg túl sok lábat: [link]


Google: "Sausage mummy" - ez sem tűnik éppen bonyolutnak.


Ha szétnézel a boltokban, néha lehet lelni halloweeni sütikiszúrókat, az is sokat dob a halloween party-n.

Persze ha tudsz muffint/cupcake-et sütni azokat is lehet díszíteni: pókháló formájú mázzal, esetleg pókoknak mázzal+csokireszelékkel+túl sok lábbal.


Ezeket nem próbáltam még, de ígéretesnek tűnnek:

- [link]

- [link]

- [link]

Tudsz csinálni szellemes forrócsokit: naaagy adag tejszínhab, 2 pötty csoki rá szemnek. Bónusz pont jár, ha fehér forrócsokit csinálsz.


Ami nálam abszolút viszi a pálmát: [link] (az 1.-2. évadhoz receptek is vannak.)

2015. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!