Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen 10 orait vigyek iskolaba?

Milyen 10 orait vigyek iskolaba?

Figyelt kérdés

Fogyokurazni szeretnek es a nagy baj ott kezdodik hogy minden nap szendvicset viszek aminek nagy resze kenyér...ezt le szeretnem cserelni egy oltan etelre ami nem "hizlal"viszont nem leszek ehes es nem dormog egesz nap a gyomrom amig haza nem erek.

16/F



#iskola #etel.tiz orai
2015. okt. 6. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Ha fogyni szeretnél, alapvetően változtass az étrendeden:

- hagyd el a felesleges cukrot (édességeket, üdítőket)

- fehér liszt helyett teljes kiőrlésű vagy maglisztes termékeket vásárolj, és csökkentsd a tésztafélék mennyiségét az étrendedben: igyekezz úgy étkezni, hogy ne legyen minden nap kenyér vagy tészta benne

- a zsíros ételeket is csökkentsd minimálisra, ezzel együtt a zsíros húsokat is

- zárd ki az étkezésedből a késztermékeket: gyorsfagyasztott ételek, gyorséttermek, félkész ételek, konzervek, virslik, krémek, stb. - ezek rengeteg olyan szert tartalmaznak, amik sem az egészségednek, sem az emésztésednek nem tesznek jót.


Ehelyett fogyassz zöldségeket, gyümölcsöket, tojást, tejtermékeket elsősorban.


Tízóraira vigyél válogatott zöldségeket, gyümölcsöket, akár salátát is az ízlésednek megfelelően, olajos magvakat, főtt tojást. 100%-os gyümölcslevek, stb.

2015. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Pl. tojást vagy húst és zöldséget, a zöldség és gyümölcs nem laktat. De sok más lehetőség van, nem tudom, miket eszel.
2015. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha eszel otthon reggel, akkor elégnek kell lenni, hogyha suliba viszel valamilyen gyümölcsöt, vagy tizorainak valami joghurtot, zabpelyhet. vagy vannak különböző abonett kenyerek, ketszersultek, puffasztott szeletek, amiktől nem éhezel, és kicsit ki tudod valtani vele a kenyeret. ezeket is ugyanúgy meg lehet kenni, tenni közé vmit
2015. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igenis laktat a zöldség, gyümölcs is, csak többet kell belőle enni. A hús-tojàs kombó pedig nem diéta, hanem hízókúra.
2015. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!! Hát en olyan tipus vagyok aki nagyon szeret enni foleg jokat:) egy gyumolcs nem oldana meg a bajom a suliba 7 oran keresztul :/
2015. okt. 7. 08:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Kenyérféléből is vehetsz teljeskiörlésű magos kenyereket, esetleg ha van kenyérsütő gépetek magad is meg tudod csinálni, csak beleöntöd a hozzávalókat és készen kiveszed a kenyeret.

Szendvicsbe meg kenhetsz zöldségkrémeket, zöldséget, csirkemellet. Emellé meg jöhetnek gyümölcsök.

Pl ha reggelizel rendesen, akkor 2-3 szünet körül megeszed a szendvicset, az 5-6. szünetben meg lenyomsz egy kisebb fürt szőlőt vagy almát és akkor simán kihúzod ebédig. A szendvicsnek sem kell nagynak lennie, inkább többször egyél keveset.

2015. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

#4: Emberfüggő, de elég logikus és tipikus, hogy pár kilokalória nem laktat valakit. Engem a több se. Másfél kg paradicsomos káposzta után feszülő hassal vagyok éhes (pedig abban zsír is van).

A hús+tojás kifejezetten fogyókúrás, persze ha nem eszi magát túl az ember (elsősorban a kalóriadeficittől fogy az ember, ugyanaz az étrend jó hízásra és fogyásra is). A húsról főleg köztudott ez, szinte minden kicsit is értelmes nem vega fogyózó arra koncentrál... Laktat és nincs benne sok kalória. A fehérje már csak ilyen.

2015. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Nálam mindig van olajos mag, ha hosszabban nem vagyok itthon :) Ha nem is az az alapételem, mert annak nem jó (s tipikusan nem is laktató, ami az összetétele ismeretében fura, de sokaktól hallottam már ezt. könnyű elnassolni egy csomót jóllakás nélkül), azért jól jön, ha kopogna a szemem, de még órákig nem tudok enni.

A gyümölcsöktől azonnal farkaséhes leszek, ilyen ember is sok van. Még vígan bírnám órákig jóllakottan, bejön egy gyümölcs és kaparom a falat... 1 kiló banán kitart egy órát, csak utána halok éhen :) Ki kell tapasztalni, kit mi laktat s kinek mi esik jól.

2015. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!