Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legundorítóbb étel...

Mi volt a legundorítóbb étel amit valaha ettetek?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írjatok
2015. okt. 7. 05:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj elhinni semmit.

De ízlések és pofonok. Az aszalványt gyűlölöm.

A zsír golyót meg ne úgy képzeld el, hogy a disznózsírból egy ökölnyi darabot, Hanem olyan hús volt benne, mint a spagettiban, de egy jó nagy darab aki kb akkora volt, mint a tenyerem fele(Tudom, honnan tudjad te hogy mekkora az én tenyerem?) de képzeld el, és az a darab volt olyan zsíros, mint Molnár Krisztián.

2015. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Tescós előrecsomagolt sushi viszi a pálmát nálam.


18L

2015. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

koromporkolt, finomfozelke

No 60

2016. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
ja es a sushi ezt ugy 2 eve probaltam.
2016. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Eleg valogatos es hat finoman szolva is igenyes vagyok az etelre, szoval sajnos sok rossz elmenyem volt :$ a menza kb. ugy ahogy van, mehetne az undorito kategoriaba, de azert volt par kiemelkedo fogas ott is es mashol is:

- SOS napkozis tea

- szo szerint eros(!) makosteszta, amitol 5-en hanytak

- rohadt szilva

- egy volt osztalytarsam szulinapi tortaja, ami izre ugyan emlekeim szerint nem volt rossz, de valami baj megis lehetett vele, mert a fel osztaly oklendezni kezdett az unneples utan

- mamam kukacos almaja :$ szerencsere nem haraptam ra

- egy taborban valami porkoltfeleseg, de az ize kb. az ananaszkonzervre emlekeztetett

- szallodaban sutotokkremleves, ami hofeher volt

- falusi birkaporkolt, a zsir meg a faggyu hatalmas csomokban allt benne, ja es a szaga is hanyingerkelto volt

De a legdurvabban egy elorecsomagalt croissant-nal szivtam meg. Mar ahogy kibontottam a zacskot, a szagatol ugy elkezdett forogni a gyomrom, mint meg soha semmitol. Az elso harapast pedig egyszeruen reflexbol koptem ki, kulonben jott volna minden mas is. Egyedul a porcra valo raharapastol tudok meg csak ennyire megundorodni.

16/L

2016. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!