Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is ilyen sokat eszik egy...

Más is ilyen sokat eszik egy nap? és ilyen egészségtelenül? Mit csináljak hogy ne kelljen minidig ennem?

Figyelt kérdés

Én ma ezeket ettem : Reggeli: 3 pizzás táska

ebéd: rántott hús , törtkrumplival

ebéd után: egy baunty , egy csomag szója, narancs, egy csomag chips, egy doboz epres joghurt

vacsora: most lesz egy kis rántott sajt, de már kicsit lelkiismeret furdolásom van hogy egész nap zabálok!!

más is ilyeneket eszik ?? Igy összevissza?

Mit tehetnék hogy ne legyek egész nap éhes és ne kelljek állandóan ennem ?annyira kívánom sokszor a nasit hogy szinte szenvedek ..:S


2010. márc. 23. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
jah kihagytam : még ettem egy kinder tejszeletet
2010. márc. 23. 18:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
de én is igy eszek ne aggodj ... én sem birom megállni a nasit:( de én az elöbb tornáztam:)
2010. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez rengeteg kaja,kicsit vegyél erőt magadon.Mondjuk ma én is ettem egész nap,pedig nem eszem sokat általában.
2010. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanilyen vagyok...De általában itthon szoktam ezt csinálni, szóval a suliban nem nassolok.

Mai menüm:

reggeli: 1 szendvics (zsemle, sonka, vaj, paprika) + tejeskávé

ebéd: (már itthon) húsleves, egy kevés krumplis tészta

na és utána kezdődött el a nassolás:

túrórudi, milka csoki, győri édes keksz, egy kis nápolyi, alma

de szerintem ma már nem szem semmit. max egy kis gabonapelyhet tejjel, de lehet hogy csak sima tejet.


Én amúgy az unatkozás tippelem kiváltó oknak...


20/L

2010. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!