Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettél már kutya vagy macskakaját?

Ettél már kutya vagy macskakaját?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma mondta hogy ő evett macskakaját éshogy tökfinom volt. kóstoljam meg én is:D de valahogy nemtudom rászánni magam.
2010. márc. 31. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Jó nagy h*lye,akkor egyen macska meg kutyakaját...ez állatoknak lett kitalálva nem emberi fogyasztásra,fúúúj kajak idióta....
2010. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kostoltd meg és megtudod.Én is megkostoltam már és van finom meg van gagyi.De ha egyet megkostólsz nem lesz bajod,de ne sűrűn.
2010. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
29%
Persze! Ennyit már csak megteszek a kedvenceimért hogy megkóstolom jót esznek e vagy szart! pl kóstolj meg 1 acana tápot sztem egész jóXD vagy 1 chappit az szarXD de kóstoltam már konzervet is az mint a löncshús...
2010. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
tengerimalac kajában van kifejezetten édes vmi:D
2010. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy ismerősünk olyan mértékben imádja a kutyáját, hogy bármit - a tápot is! - csak úgy ad neki, ha ő maga előtte megkóstolta :=).

Én még sosem kóstoltam és nem is akarom, mindenesetre örülök, hogy a kutyámnak ízlik :=).

2010. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sógornőm meg szokta kóstolni, ha valami új kaját vesz a macskáinak. Én max csak megszagolom, enni nem tudnék belőle.

Ha nem akarod, akkor ne kóstold meg, egye akinek jólesik...

2010. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
61%
3. vagyok! Miért olyan hihetetlen az hogy megkóstuljuk? sztem semmi nincs benne:D
2010. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

énis kóstoltam már, de csak a szárazeledelt. a konzervet nem, és nemis akarom:D

de a szárazkaja sztem is finom:D

2010. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

a macska konzervet megkóstoltam már.

nem bírtam ellenállni annak a finom illatnak:))

fincsi volt.

2010. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20:54 te vagy a legundorítóbb ember ezen az oldalon... na jó majdnem... bazz megeszed a kutya kajáját mielőtt odaadod neki? ő is megkóstolja a tiedet mielőtt te beleeszel vagy mi? a gyárak nem fognak mérget adni a kutyának
2010. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!