Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Heti hányszor szoktál gyorsétt...

Heti hányszor szoktál gyorséttermi ételt fogyasztani?

Figyelt kérdés
pl meki, gyros, pizza stb. a heti 3-szori meki mennyire durva?
2016. ápr. 3. 23:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
11%
Ha pénzt szarsz, akkor ok. Amúgy 3 havonta egyszer megyek ilyen szar helyekre kb.A gyros az nem számít szarnak, az miért lenne durva? Csirkehús, zöldségek...Egészséges.
2016. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%
Én pénzt szarok, és elég gyakran járok ilyen helyekre, de egy ideje már unom, most a kínaira kaptam rá.
2016. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
67%
Mi egyszer sem
2016. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
47%
Mi ételszállító cégtől rendelünk ebédet
2016. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer sem
2016. ápr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
45%

Csatlakozom az 5-öshöz .


Mekiben kb. 13 éve nem jártam , gyrost, mennyi (?) durván 5-6 évvel ezelőtt ettem utoljára, de azt is csak azért mert ingyen volt a kajáldába a melóhelyemen . Pizzát házi-készítésűt (tésztáját), itthon sk . Kb. 2 évvel ezelőtt vettem egy szelet pizzát egy pékségbe, mint a hányás olyan íze volt, azóta sem .

2016. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
31%
heti 4-5 meki az belefér
2016. ápr. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
80%
Havi egyszer vagy kétszer (pizzarendelést is beleértve).
2016. ápr. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
43%

Egyszer sem!

De csak hogy ne hazuttoljam meg magam , egy évben egyszer a bűnözés kedvéért, és hogy emlékeztessen mennyire nem az én kajám-helyem. Miután totál elszokott a rosszminúségű kajáktol szép lassan hála ég a szervezetem.

Rendkívül rossz gyors éttermek, főleg meki burgerint és társai helyszínét válsztani mint ételforrás a szervezetednek, főleg hosszútávon.

Mű, semmi rost, semmi vitamin, semmi tápláló amire szükség lenne a szervezetnek,semmi valódi élelem benne.

Komolyan ajánlanám minden embernek: Tóth Gábor, élelmiszer ipari mérnök videóit. Itt ellehet kezdeni :)

https://www.youtube.com/watch?v=QKCu1EmFMbA

2016. ápr. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
82%
Pizzát, gyrost elég gyakran eszek (nekem ez heti 1-2) a Mekit utálom, a Burger Kinget szeretem, oda kb havonta járok. Régen más volt, gyakran jártam Burgerbe és ritkán rendeltem pizzát.
2016. ápr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!