Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapestiek, ezek közül...

Budapestiek, ezek közül melyik ázsiai boltot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 18. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ismerem, itt szoktam vásárolni:

Ázsia Bt. Vámház körút. 5 .


Nyugodtan ajánlom, még soha nem volt semmi gondom ott.

A többit nem ismerem, de szerintem olyan nagy eltérés nem lehet köztük,

2016. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, és megkérdezhetem még, hogy milyen árujuk van?

Úgy értem van e nekik alapanyag is, vagy csak édesség, és ilyen készétel?

Szeretnék még venni ilyen kicsi koreai agyagedényt is, amit állítólag árusítanak ilyen helyeken, esetleg van ez is náluk?

Nem vagyok budapesti sajnos és még sosem voltam ilyen helyen. :3

2016. ápr. 18. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Készételt nem is árulnak. Max. ilyen félkész, konzerv ételeket, amit te csinálhatsz meg otthon.


Mindenféle ázsiai 8 meg indiai, mexikói) ételekhez szükséges alapanyagokat árulnak. Szója termékeket, sushi-alapanyagot, rizstésztákat, fűszereket, wasabit, tortilla lapokat, magvakat, stb. Én például otthon elkészítendő rákszirmot, meg fűszereket szoktam venni.

2016. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a Ázsia boltra, ami ott nincs, az nagyjából nem is létezik. Van webáruházuk is, nézz körül, nehogy mégis kudarc érjen: [link]
2016. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Rákóczi úton lévő szupermarket főleg a helyi kínai közösségnek van, autentikusabb alapanyagokat és hozzávalókat találsz ott.


Az Ázsia Boltban inkább az ázsiait főzni akaró magyaroknak és expatoknak van és legtöbbször Hollandiában meg Németországban gyártott dolgokat árulnak igazi ázsiai import helyett. A fűszerkínálatuk viszont verhetetlen, csak kicsit túl van már minden árazva a hírnevük meg a belvárosi helyszín miatt.


A Szépvölgyi úti aprócska boltban hétköznap van ebédmenü és a tulajdonos néni is tündéri. Van mellette 2 ajtónyira egy másik, nagyobb alapterületű, az vegyesen koreai/generál élelmiszerbolt. Mindkettőben koreai a tulaj, így ott főleg olyan hozzávalókat találsz.


A másik kettőt nem ismerem.

2016. ápr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Saját tapasztalatból az Ázsia boltot mondanám (mondjuk a többit nem ismerem, de ez nekem teljesen bevált.) Sose voltam még a boltjukba, csak online rendeltem, de így is teljesen meg vagyok elégedve, mivel!!! (és ezt nem csak ázsiai vagy kaja rendelésnél, de sehol máshol nem tapasztaltam) amiket leadtam rendelést, utána felhívtak, hogy biztosan azt akarom-e, mert van jobb. Nem reklám volt, mert (mondom) a rendelést intéztük, de segített, hogy ahhoz a kajához amit akarok csinálni, a választott termék típusa helyett ő mit ajánlana. Azóta se volt soha sehol ilyen korrekt a rendelésem.
2016. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát!

Nagyon nagy segítséget nyújtottatok. :3

2016. ápr. 19. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!