Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Karácsonyra szeretnék valami...

Karácsonyra szeretnék valami különleges de oda illő levest, tudd valaki?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a citromos kokusztejes garnelarak leves tokeletes. A citrom miatt nekem a karacsonyhoz illik. Mar rosszul vagyok a tipikus karacsonyi etelektol es ez istenien finom es minden vendeg oda van erte :)
2016. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
2016. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Én is gesztenyésre gondoltam, de inkább valami sós dologra gesztenyével. Illetve mindenképpen olyasmire, ami másnap is jó lehet, nem kell naponta újat főzni.
2016. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a karácsonyi vacsora mindig finom fűszeres borlevessel kezdődik. Igazi ünnepi étel, illata is a karácsonyt idézi.
2016. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sütőtökkrémleves. Nekem a sütőtök igazi téli hangulatú étel.

Gesztenye is jó ötlet, bár én gesztenyekrémlevest még sose ettem, nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet.

2016. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez fantasztikus:

[link]

2016. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Francia gesztenyeleves (nem édes, természetesen és nem krém), ha gesztenyést keresel.


Én nem hiszek abban, hogy a karácsonyi "különlegesség" -értsd: nem halászlé és nem húsleves- nem más, mint valamilyen édes püré gyümölcsből vagy tejszínnel, de abban sem, hogy valami trópusi, szétfőzött dolog.


Fehérboros kagylóleves? Inkább egytálétel, de az is egy opció.

2016. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen ünnepi leves megfelel, a főételhez, előételhez kell ízben passzolnia, annak ismerete nélkül nehéz bármit is ajánlani :)


Úgy a vakvilágba pl. habos, almás pasztinákkrémleves pirított magvakkal

2016. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!