Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek az iskolába tízórai...

Mit vigyek az iskolába tízórainak ha éppen Reg-Enort szedem?

Figyelt kérdés
A Reg-Enor egy olyan gyógyszer amely segít a szervezetnek méregteleníteni, de ahhoz hogy hatásos legyen be kell tartani az étrended amelyben nem szerepelhet cukor,szója,tej,gyümölcs,péksütemény. Kenyeret csak pirítva szabad ennem és minél több állati zsírt kéne fogyasztanom. Előre is köszi a tippeket. :)

#Tízórai ötlet Reg-Enor alatt
2016. nov. 6. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Salátát


(Amúgy ennek semmi értelme)

2016. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor én vinnék egy darab vajat :D Ez különben komoly, csak diót kevernék bele s vinnék tojást is és egy csomó zöldséget.

De honnan tudjam, te hogyan szeretsz enni s mivel működsz?


Az én szervezetem magától méregtelenít, ahogy azt illik.


De felőlem vihetsz szalonnát is, csak én nem eszem olyasmit, így csak most ugrik be.


A pirított kenyér illogikus, ha egyszer a péksütemény nem játszik.


S hogy minél több állati zsír nem jó, azt valószínűnek tartom. Most miért lenne jobb napi 30 dkg, mint 13? Főleg, hogy a testnek nem kell állati zsír és a makrotápanyag zsírból is alacsonyan van a minimum.


De nem értek ehhez a cucchoz, a táplálkozáshoz még valamelyest igen.

2016. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szervezetnek igenis kell az állati zsír mert csak annak segítségével tud ürülni az epesav. Diót sem ehetek, mert olajos magvakat sem fogyaszthatok, sem olajat. Ha már szóba került az olaj, akkor képzeld az sokkal károsabb mint a zsír mert a zsírral ellentétben az olaj lerakódik a szervezetben és ezt személyes tapasztalatokból mondom.
2016. dec. 23. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Csinálod még????

2017. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most kezdtem el nemrég . Utolsó írhatsz nekem
2017. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!