Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Balaton szeletet Németországba...

Balaton szeletet Németországban most lehet kapni vagy sem?

Figyelt kérdés
Olvastam, illetve a csomagoláson szerepel,hogy a Nestlé gyártja már. Ajándék csomagot állítok össze s szerencsi csoki, kalocsai paprika, tokaji bor s sport szelet mellé gondoltam, bár már a sport szeletet sem M.O gyártja... Német családnak lesz, akiknél karácsonyozunk.

2016. dec. 14. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felénk nem kapni Balaton szeletet,csak hasonlót,más néven. (Nürnbergtől 110 km-re élünk)
2016. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
eletemben nem lattam meg itt Balaton szeletet.
2016. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hat nem is tudom, kicsit kreativabb is lehetnel, a szerencsi csoki meg oke, a paprika is jo otlet, ahogy a bor is, de tulzasba nem vinnem a csokit, ha mar nemetorszagba megyek es ajandeknak szanom.... ez kb olyan,mintha a hollandokhoz vinnel fuvet.

amugy meg kb 100 h nem lehet kapni balaton szeletet nemetorszagban.

2016. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
csokit en sem tennek bele, a magyar csokik xarok a nemetekhez kepest.
2016. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem is lehetett.
2016. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A német tömegáru keksz ,üdítő , csoki ízletesebb és olcsóbb mint nálunk ezzel egyező kategória . A komolyabb márkák meg még jobbak . Itthon sem veszek már Győri vagy bármilyen termékek , maszek névtelen gyártók finomabbakat készítenek olcsóbban .
2016. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen.

Azért a "sok csoki" (amúgy csak néhány szeletre kell gondolni, nem egy egész kartonra..),mert vannak unokák a családban 6 és 5 évesek és elég édesszájúak. A bor, paprika és egy hímzett terítő pedig jó lesz a felnőtteknek.

2016. dec. 15. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!