Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hogyan indítjátok a reggelt...

Ti hogyan indítjátok a reggelt? Gondolok itt leginkább arra, hogy mikor isszátok meg a kávétokat, mikor fogyasztjátok el a reggelit ébredéstől számítva, mit esztek általában?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Reggel elöször rövidem megmosdom, utána reggelizek: minden nap tejeskávét iszom (sok tej, kevés kávé cukor nélkül, mert nem szeretem édesen), zsömle vajjal meg szalámival/sajttal - ehhez leülök az asztalhoz és nyugodtan reggelizek. (este odakészítem a terítéket, így reggel nem kell)

Ez kb 5-10 perc, de nem streszelek, ezt az idöt nyugodtan töltöm.

Utána indul az igazi készülöség, akkor már igyekszem, de ott sem kapkodok, mert idöben felkelel - és 5 perc már sokat számít.

2017. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Reggel kb. 30 perc alatt készülök el, ebben:

- fog/arcmosás

- öltözés

- haj, smink

- kutya/macska etetés

Indulás munkába, ahova általában 7.45-re érek be. Munka 8-tól van, így a szabad negyed órában megreggelizek (mindig munkába menet vásárolok reggelit), álmosságtól függően iszok kávét.

2017. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Munkanapokon 5-kor kelek.oltozok.utana reggelizek.virslit,muzlit vagy rantottatat.inka kavet iszom es gyogyteat.elkeszitem az uzsonnam.mosakodas,smink es megyek...

Szabadnapon ugyanez kb csak joval kesobb.

2017. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Reggel hatra járok dolgozni, és nem bírom a korán kelést, tehát kb húsz percem van ébredés és indulás közt. Kimegyek a mosdóba, fogat mosom, aztán iszom egy pohár vizet (nyáron citromosan, télen néha előző napi teát melegítek), felöltözöm, és már megyek is melózni. Bent olyan 8-9 körül reggelizem.
2017. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%
Soha nem iszok kávét, nem szeretem az ízét. Elfoglaltságomtól függően 6-7 óra körül kelek, először vizet iszok, ami az ágyam mellé szokott lenni kikészítve. Aztán rögtön reggelizek, általában joghurtot, kenyeret vagy puffasztott rizst valamilyen feltéttel, néha gyümölcsöt.
2017. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Én 5-kor kelek és rögtön megyek ki a kávémért és a reggelimért (zabkorba vagy zab főzve egy kis chia-val,gyümivel és fehérjeporral vagy tojásrántotta zöldségekkel pufival vagy tk.pékáruval)

Szépen visszamegyek az ágyamba és ott megeszegetem,iszogatom tv nézés közben. (hülye szokás de így kényelmes)

Utána kb még fél óra míg elkészülök...mosakodás,fogmosás,smink,haj,ruha.

2017. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Régebben otthon kávéztam közvetlen felébredés után, de erről leszoktam mert olyan álmos voltam mindig, hogy kávé nélkül ébren maradni sem bírtam. Most már nem gond a felkelés, általában 9-10-kor kávézok egyet a munkahelyemen (párnás kávéfőző van).


Reggelizni 8-10 között szoktam, nagyon függ attól mikor megyek dolgozni. Rugalmas a munkaidőm így 7-9:30 között akkor toppanok be, amikor akarok.


Reggelire általában salátát, friss gyümölcsöket+mandulajoghurtot, zabkását mogyorótejjel és dióval, mézzel, mogyoróval, teljes kiőrlésű vagy magvas zsemlét zöldségekkel, tojással, sajttal, marinált zöldségeket, avokádót zsemlével szoktam enni.

Ha otthon vagyok akkor zabpalacsinta, rántotta/tükörtojás is szokott lenni.

2017. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggel hat órakor kelünk párommal. Megisszuk a kávénkat, én ágyba kapom, néha reggelivel, utána párom begyújt majd mikor melegebb lesz a házban, elmegyek zuhizni utána megreggelizek általában melegszendvics, bundás kenyér, gyümölcs és joghurt, vagy tojásrántotta, egy nagy pohár víz.
2017. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!