Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fűszerkedvelők! Melyik az...

Fűszerkedvelők! Melyik az általatok legjobban kedvelt vagy legjobb minőségű (fűszer) márka, amit eddig próbáltatok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzek szignifikáns különbséget a szárított fűszerek íze között különböző márkák esetén.

Amit lehet, itthon termesztek, vagy frissen őrlök.

2017. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vásároltban szerintem sincs különbség. Viszont a frissen vásárolt vágott vagy az otthon termesztett ég és föld a szárítotthoz képest.
2017. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Vásároltban nincs különbség.

De én speciel nagyon sok fűszert tavasszal szerzek be, egy bakonyi kirándulás keretén belül. Ennek egy része cserépbe megy, egy része szárítással télre. (vagy fagyasztás)

2017. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zgyzgy ***** válasza:
46%

A fűszerek között általában nincs különbség, de a fűszerkeverékeknél már nagy az eltérés.

Az átlagos boltokban kapható keverékek mind tartalmaznak ízfokozót, és egyéb nem kívánatos anyagokat.

Egyedüli kivételként a Kotányi keverékeket említeném.

De a legjobb, ha otthon készítesz mindent.

2017. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem csak annyi fűszert használok, mint sokan.


Persze, sok megterem a kertben, petrezselyem, metélőhagyma, zsálya, kakukkfű, rozmaring, menta, paprika, kapor, stb, de nem ezekre gondoltam, hanem "egzotikusabbakra", pl. kardamom.


Szóval olyanra, aminek a termesztésével az ember nem feltétlenül foglalkozik otthon.

2017. márc. 9. 19:21
 6/6 zgyzgy ***** válasza:
46%
A különlegesebb fűszereket az Ázsiá-ban szoktam venni.
2017. márc. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!