Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi idő után...

Körülbelül mennyi idő után hat újra a kávé?

Figyelt kérdés
Napi 3-4 kávét ittam már hosszú ideje, plusz volt egyéb koffeinforrás is (csoki, kóla), de tudom hogy már egy ideje nem hat. Nem is tudom már az milyen érzés. Most egy hete nem fogyasztok semmi koffeineset (remélem), mennyi idő után múlik el a tolerancia szerintetek? Meglepő módon nem érzek semmiféle elvonási tünetet.

2017. ápr. 9. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A koffeinmegvonásnak nincsenek elvonási tünetei. Itt érdekességeket halhatsz:


[link]

2017. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több helyen is olvastam már, hogy a koffeinmegvonásnak nincsenek elvonási tünetei. Ez viszont rám, és sok ismerősömre nem igaz. Nekem pl fáj a fejem, ha kihagyom a napi kávémat, pedig amúgy évtizedek is eltelnek egy fejfájás nélkül. Ugyanígy van a sógornőm, a lányom, több barátom is. Kávés korában anyám is így volt vele. Tehát a megvonási tünetek igenis léteznek.
2017. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!