Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Zsíros étel utáni hányinger...

Zsíros étel utáni hányinger ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat ettem zsíros ételből és iszonyú hányingerem van. Van valami házilag ami ezt tudja enyhíteni?

2017. ápr. 23. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Savanyúság, savanyúság leve.
2017. ápr. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Citrom.

A citromle nem jo, csak akkor, ha te csavarod ki a csitromot.

2017. ápr. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyömbér hányinger csillapító,a kamilla (tea) gyomor nyugtató, és ajánlom még a quamatel mini-t(gyomorsav csökkentő). Saját tapasztalat. :D remélem tudtam segíteni,mert sajnos én is ilyen problémában szenvedem. Jobbulást.
2017. ápr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Szódabikarbóna + víz + ecet.


Szerezz be a patikából acido gitet, hogy legyen otthon.

2017. ápr. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mommer válasza:
42%

legkőzelebb egyél hozzà kenyeret 😁 de lehet most sem àrt meg egy szelet ;)

amugy szaladj le a legkőzelebbi boltba egy actimelért :) azalatt kicsit szívod a friss levegőt is és mire visszaérsz megiszod, màr mehetsz is nyugodtan wcre :) ha nincs nyitva semmi akkor fogadd el a többiek tanàcsàt, bàr nekem a szódabikarbóna plusz víz inkàbb gyomorégésre hasznàl :)

2017. ápr. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem hánysz egyet?
2017. ápr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a citromra esküszöm. Fél citrom leve belefacsarva egy kis vízbe, azt felhajtod, és szinte azonnal segít.
2017. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Pálinka vagy ha azt nem szereted más rövid ital. 2 cl is segíteni szokott
2017. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a Dipankrin valt be.
2017. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Ha többször is előfordul, menj el az orvoshoz, mert lehet, hogy az epéddel van zűr.

Addig - ahogy előttem is írták -, igyál frissen kicsavart citromlét, de a szódabikarbóna sem csak a gyomorégés ellen jó. Ha felbüffögtet, a hányingered is elmúlik.

Reménykedj, hogy tényleg csak az egyszeri zsíros étel ártott meg. Figyelj arra is, hogy amior pl. tojást eszel, nem ismétlődik-e meg a hányinger, nincsenek-e fájdalmaid.

Jobbulást kívánok!

2017. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!