Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Töltött fel valaki pöttyös...

Töltött fel valaki pöttyös túrórudi kódot?

Figyelt kérdés
Én màr vagy 20db-ot,de mèg semmit sem nyertem. Próbálkoztam reggel,délben és este. Aki vett már ilyen túrórudit,az feltölti a kódokat? Kíváncsi lennék átlagba ki mennyit tölt fel? Hogyan lehet nyerni?
2017. júl. 1. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Ez még teljesen normális aránynak számít... Tudod, ha mindenki nyerne, akkor nem érné meg nekik. Egyébként nyerhettél volna 1500 forintot, ha nem veszed meg ezeket a rudikat. És még az egészségedre is vált volna. Tanulság: nem kell bedőlni minden reklámnak, különben egy marionett-bábu leszel, akit marketingesek rángatnak.
2017. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dzseri ***** válasza:
69%

1#

miből gondolod, hogy kizárólag nyerési szándékból vette a rudikat? Lehet máskor is szokott venni nassolás céljából, nem csak akkor amikor játék van.


Én töltöttem fel kódokat, de még szintén semmi. :-D

2017. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ès átlagban szerintetek hànyat töltenek fel az emberek? Ha vki regisztrálva van,megtudja nèzni a nyerteseket...rengeteg emberke van. Mki rápörgött vagy sztetek lehet nyerni 1el is?
2017. júl. 1. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint te.
2017. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Épp ma számoltam, 27 kódot töltöttem föl és egyik sem nyert.. Bár fődíjat nyerhetünk még! ;)

Amúgy épp azon gondolkoztam, ha töltöd föl a kódot és esetleg nyerős, mindegy melyiket választod így is úgyis nyersz vele.. Persze csak szerintem :)

2017. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én se nyertem még semmit, de eddig kb. 20 db-ból ha jól számoltam 9-szer nyertem egy másik rudit:D
2017. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!