Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a finom, szét nem eső...

Melyik a finom, szét nem eső virsli, amiben nincsenek káros anyagok, és nem drága?

Figyelt kérdés
Olyan virslit szeretnék, amelyik finom, nem esik szét a főzővízben, nincsenek benne nem oda való tudom is én micsodák, és nem kerül 8 db virsli 600 Ft-ba. Van manapság egyáltalán ilyen?
2007. nov. 22. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincs.

A virsli gyakorlatilag húsipari melléktermék. Inkább ne gondolj bele, hogy mi van benne amikor eszed. A felvágottak szintúgy.

2007. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem füstlit vehetsz, igaz abból 8 darab 500 ft... de a "minőséget" meg kell fizetni :( Tapasztalatom szerint az orsi virslik sem olyan rosszak, és azok nem olyan drágák.
2007. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Én a juhbeles virslit,és a füstölt SÁGA pulykavirslit szeretem,mert mindig tökéletesen fő meg,nem megy szét.Jó étvágyat!
2007. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
hivatalosan a legjobb a bécsi virsli. Egyébként egyszer azt hallottam, hogy nem szabad megenni azt a virslit, amelynek a kilónkénti ára 2500 ft. alatt van
2007. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
98%
Én a füstlire szavazok!
2007. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Hú, szerintem az Orsi épp a legborzalmasabb... Iszonyú, tele van csontdarabokkal
2009. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!