Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti megveszitek a silány...

Ti megveszitek a silány minőségű, olcsóbb, lapáttal mért fagyit?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre itt nálunk,hogy van 1-2 ilyen típusú hely,ahol nagy adagot adnak picivel olcsóbban lapáttal,persze semmi íze,de az emberek csak az árát nézik,tudják hogy nem olyan finom,de mégis megveszi.Közben folyik össze-vissza,nem is tudják normálisan enni.Én meg inkább úgy vagyok,hogy legyen picivel drágább,gombócos,de az ízletes legyen.
2017. júl. 9. 09:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, izlesek és pofonok. Lehet hogy nekik az ízlik.
2017. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Ritkán eszem fagyit, de akkor minőségit. Nem eszem porból készült műfagyikat.
2017. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem vesz olyat, de mégis tudja, hogy silány. Érdekes.
2017. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

4 ha te mondjuk csak tejcsokit veszel, mert az étcsoki nem ízlik akkor honnan tudod hogy az étcsoki nem ízlik, ha csak tejcsokira költesz?

nyílván kipróbálta, és úgy mondott véleményt.

2017. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
upsz ez off volt. hogy a kérdésre válaszoljak: kipróbálni kipróbálnám, és ha nekem ízlene akkor vennék akár többet is.
2017. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Igen, megveszem. Tudod miért? Mert nem áltatom magam, hogy tíz méterrel távolabb a "magyar vállalkozó" által árult vizes, jeges, aromákkal felturbózott fagyi annyival egészségesebb lenne.

Ugyanilyen egészségtelen a legtöbb dobozos fagyi is, csak az vizes is, meg ízetlen is.

Ehez képest a sokat szidott lapátos fagyinak van íze, krémes, és olcsó. Másra meg nem telik.

Ennek a jegyében (jobbra nem telik) gyakorlatilag egész életemben ipari hulladékot zabálok. Már abban se lehetek biztos, hogy a drága bolti tej látott-e tehenet, vagy a piaci répa nincs-e tele műtrágyával és rovarirtó szerekkel.

Pont nem az albán fagyitól fogom feldobni a talpam, amit évente talán öt alkalommal veszek.

2017. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nyáron max. 3-szor eszek talán fagyit,akkor is csak 1-2 gombócot,nem kívánom állandóan.Akkor inkább fizetek érte 230-250-et,mint 200-at a rosszért.Már több embert is megkérdeztem miért eszi az olcsó fagyit,a válasz mindig az,hogy nem igazán ízlik,alig van íze,de olcsóbb mint a másik,és jóval több.Na ezt nem értem.
2017. júl. 9. 10:15
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj ez neked kérdező?

Lehet amit jobb minőségűnek hiszel az csak több aromás :)


Kb 2x fagyizok évente nem bírja a torkom akkor csak a lapátsat veszem, nem olyan jeges ráadásul krémes

2017. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%

Én is így vagyok vele. Elég elolvasni róla, hogy 3 kiló porból 600 adagot készítenek, amiben nincs egy gramm természetes anyag sem. Inkább eszem egy neves cukrászdában, ahol tejszínből főzik, a csokifagyi igazi csokiból van, és a gyümölcsfagyikban 30-40% igazi gyümölcs van. Pl. a szegedi Virág cukrászdában biztos nem ipari hulladékot kapsz. Azt se tudom elhinni, hogy tényleg 50-100 forinton múlik valakinek a boldogsága, és ezen spórol. Nem napi élelmiszerről beszélünk, hanem egy kis ízlelőbimbó kényeztetésről.

Azért általában 20-30 km-es körzetben lehet találni normális fagyit, és nem egy nagy költség vasárnap délután elmenni a családdal egy ilyen helyre. Aki meg nem igényes ilyesmire, az megveheti a teszkóba a 2 kilós "fagyit" is, vagy nyalhat bárhol bármit. Egészségére!

2017. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen albán fagyizóban nem eszek. Igaz Pécsett a Pálmába is lapátos fagyi van, de ott 20 éve is úgy adták és normális fagylalt volt.
2017. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!